Akcesoria dla niemowląt i dzieci

  (681)

Robiąc zakupy dla dzieci w naszej drogerii online, nie tylko oszczędzasz czas. Możesz zapoznać się z naszym szerokim asortymentem, wybierając produkty jak najlepiej dopasowane do swoich potrzeb. Prezentujemy liczne akcesoria dla niemowląt od zaufanych na rynku producentów.

Sortuj według
Akcesoria dla dziecka

Akcesoria dla dziecka

Jakie akcesoria dla niemowląt i dzieci warto kupić?

W kwestii takiej jak akcesoria dla dzieci szczególnie okres niemowlęcy wymaga przygotowania odpowiednich akcesoriów. Warto wybierać przedmioty wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania i pożądaną trwałość. Większość z nich najlepiej kupić jeszcze w czasie ciąży, gromadząc tak zwaną wyprawkę dla noworodka. Niezbędne akcesoria dla niemowląt to w szczególności:

Smoczki dla dzieci

Wielu rodziców nadal stosuje smoczki uspokajające, które dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i ułatwiają zasypianie. W tym celu polecamy szczególnie smoczki dynamiczne, które mają za zadanie prowokować naturalny sposób ssania. Dzięki temu zapobiegają wadom zgryzu. Z kolei smoczki niezbędne dla każdego niemowlaka to te do butelek, które pozwalają na karmienie dziecka. Najlepiej wybierać smoczki anatomiczne, ponieważ naśladują one kształt i właściwości kobiecego sutka, ułatwiając dziecku ssanie.

Akcesoria do smoczków

Żeby korzystanie ze smoczka było bezpieczne dla zdrowia niemowlaka, należy dbać o sterylność tego rodzaju akcesorium. W naszej drogerii online znajdziesz różnorodne zawieszki i pojemniki na smoczek, które zabezpieczają przed zabrudzeniem tego przedmiotu. Co więcej, dzięki zawieszce przypiętej na przykład do wózka dziecięcego istnieje także niższe ryzyko zgubienia smoczka, do którego przyzwyczaiło się dziecko.

Butelki dla niemowląt

Niezbędne akcesoria dla niemowląt to oczywiście butelki dla dzieci. Warto wyposażyć się w butelki o różnej wielkości i właściwościach, na przykład:

  • antykolkowe,
  • szerokootworowe,
  • czy o wolnym przepływie.

Część z nich najlepiej sprawdzi się do użytkowania w domu, natomiast inne możesz wykorzystać na spacerze albo w podróży. Najlepiej wybieraj butelki z bezpiecznych materiałów, które nadają się do sterylizacji.

Kubki dla dzieci

Maluchy mające nauczyć się samodzielnie pić powinny mieć własne kubki dla dzieci. Tego rodzaju akcesoria są lekkie, nie tłuką się i mają specjalny kształt dopasowany do małych rączek. Dobry przykład wygodnego kubka dla dziecka to model wykonany z tworzywa sztucznego, z dwoma uszkami i specjalnym dziubkiem zapobiegającym rozlewaniu zawartości. Dzieci wprost przepadają za kolorowymi kubkami z motywem zwierzątek czy postaci z bajek.

Śliniaki dla dzieci

Nie sposób, by na naszej liście niezbędnych akcesoriów dla niemowląt nie znalazły się śliniaki dla dzieci. Wygodne w noszeniu, niekrępujące ruchów i łatwe do prania śliniaki nieraz uratują ubranko dziecka przed zabrudzeniem. Wybierz śliniak z delikatnego materiału, którym bez przeszkód możesz wycierać buzię pociechy. Śliniak przyda się zarówno kilkumiesięcznemu dziecku, które uczy się jeść samodzielnie, jak i młodszemu maluchowi, któremu ulewa się po karmieniu.

Marki powiązane z kategorią: Akcesoria dla dziecka