Bezpieczne zakupy

Chcesz mieć pewność, że Twoje zakupy w drogerii internetowej są bezpieczne? Sprawdź, jak dbamy o każdy etap realizacji zamówienia.

Bezpieczeństwo produktów


Suplementy diety, dermokosmetyki, zdrowa żywność i inne produkty pochodzą od zaufanych dostawców. Zapewniamy też właściwe warunki transportu, dostawy i przechowywania produktów


Bezpieczeństwo danych osobowych


Strona drmaxdrogeria.pl zaszyfrowana jest certyfikatem SSL. Dzięki temu wiesz, że nasza witryna jest wiarygodna, a Twoje dane osobowe przekazywane są bezpiecznie, przy zachowaniu pełnej poufności.


Bezpieczeństwo płatności


W naszej drogerii internetowej możesz zapłacić za towar m.in. systemem PayU, w którym każda transakcja jest chroniona, a dane zaszyfrowane i bezpiecznie przechowywane.


Bezpieczeństwo zakupów


System PayU chroni Twoje finanse także w przypadku nieudanej transakcji. Dzięki niemu możesz skorzystać z Programu Ochrony Kupujących i mieć 100% pewności, że odzyskasz pieniądze.

 


Dbamy też o Twoje prawa. Zapoznaj się z regulaminempolityką prywatności i informacjami dotyczącymi zwrotów i reklamacji. W razie pytań zajrzyj też do FAQ – częste pytania lub po prostu skontaktuj się z nami.