Formy płatności

SZYBKI PRZELEW

Szybkie przelewy obsługiwane są przez system PayU, który pośredniczy w transakcji pomiędzy Twoim bankiem a bankiem naszej drogerii internetowej. Wybierając tę formę płatności, masz pewność, że przelew zostanie szybko zaksięgowany, a transakcja przebiegnie bezpiecznie. Na stronie systemu PayU wybierasz bank, z którego zostanie wysłany przelew. Dotrze on do nas od razu, więc szybciej zrealizujemy Twoje zamówienie. 

PayU obsługuje takie płatności jak: szybkie przelewy, przelew tradycyjny.


STRIPE

płatność Stripe

To system, który pośredniczy w transakcji pomiędzy Twoim bankiem a bankiem naszej drogerii internetowej. Przelewy są szybko księgowane, a Twoje środki w pełni bezpieczne. Gdy zaksięgujemy je na swoim koncie, od razu zabieramy się za realizację zamówienia.

Stripe obsługuje takie płatności jak: Blik, płatność kartą, Apple Pay i Google Pay. 


BLIK

płatność Blik

Blik pozwala na szybką i bezpieczną płatność za zakupy w naszej drogerii internetowej. Płatności BLIK obsługiwane są przez system płatności Stripe. Na stronie systemu Stripe będziesz mógł wybrać ten rodzaj płatności.


KARTA KREDYTOWA

Płatności kartą kredytową dokonasz za pomocą systemu Stripe, który dba o bezpieczeństwo płatności. Wszelkie dane przekazywane są bezpośrednio do operatora płatności, a szyfrowane są zgodnie z protokołem bezpieczeństwa SSL. Obsługiwane karty płatnicze to Visa i MasterCard.


PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Wybierz tę formę płatności, jeśli chcesz zapłacić dopiero przy odbiorze przesyłki. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu i kompletny adres. Przygotuj też dla dostawcy odliczoną kwotę.