Blog o prowadzeniu domu (8)

Chcesz stworzyć klimatyczną przestrzeń? Szukasz inspirujących pomysłów na utrzymanie porządku w mieszkaniu? Blog o prowadzeniu domu zawiera cenne wskazówki na wiele tematów. Z naszych artykułów dowiesz się m.in., czym się kierować przy wyborze dekoracji wnętrza,  jak usunąć sierść zwierząt i na co zwracać uwagę podczas aranżacji pomieszczeń. Podpowiadamy także, jak realizować swoje pasje i hobby w domu.

Co znajdziesz, przeglądając nasz blog? Dom to nasza pasja!

W publikowanych przez nas materiałach poruszamy szereg istotnych kwestii. Porady dotyczą tematów związanych z:

 • Dekorowaniem pomieszczeń – wyjaśniamy, że wnętrze powinno charakteryzować się spójnością,
 • Czyszczeniem pomieszczeń – wskazujemy m.in., jak sprzątać i jakie środki wybierać do mycia podłóg oraz innych powierzchni,
 • Pielęgnacją zwierząt – blogi o organizacji domu stanowią źródło inspiracji dla posiadaczy kotów, psów, rybek i innych stworzeń,
 • Rozwojem pasji i hobby – podpowiadamy, czym zajmować się w domu.

Poznaj praktyczne porady dla domu!

Jeśli chcesz zadbać o dom, porady z naszego bloga pomogą Ci lepiej zaplanować czas i szybciej wykonywać codzienne obowiązki. Dużo uwagi poświęcamy trendom wnętrzarskim. Tłumaczymy, jak ważny jest minimalizm w domu. Blog koncentruje się również na kwestiach związanych z wyborem odpowiednich produktów czyszczących. Starannie analizujemy etykiety płynów do podłóg oraz sprayów do czyszczenia powierzchni w kuchni i łazience. Podpowiadamy też, dlaczego warto zdecydować się na preparaty myjące o naturalnej formule.

Przeczytaj blog o prowadzeniu domu i porady dla właścicieli zwierząt!

Jakie jeszcze zagadnienia porusza nasz blog? Zwierzęta i opieka nad nimi to popularne kwestie. Z jednej strony traktuje się je, jak członków rodziny. Z drugiej ich utrzymanie wiąże się z koniecznością częstszych porządków. Na co zawracać uwagę, decydując się na czworonogi, papugi lub inne stworzenia? Jak zneutralizować przykry zapach pozostawiany przez naszych pupili. Wskazówki na te tematy przeczytasz na naszym blogu!

 • Jak karmić kota?

  Nie wiesz, jak karmić kota? Chcesz zagwarantować swojemu pupilowi optymalny schemat żywienia, który zadba o jego zdrowie? Zebraliśmy dla Ciebie kilka najważniejszych wskazówek.
  Jak karmić kota?
 • Dieta dla psa – jak dobrać i zbilansować dietę dla swojego pupila?

  Nie wiesz jaką dietę wybrać dla swojego psa? Zastanawiasz się, która karma będzie najlepsza i jakie wybrać przekąski? Koniecznie przeczytaj ten poradnik.
  Dieta dla psa – jak dobrać i zbilansować dietę dla swojego pupila?
 • Ekologiczne pranie – jak prać, żeby było eko?

  Jak być bardziej eko? Wprowadzając zmiany w swojej codzienności! Podpowiadamy, jak zrobić ekologiczne pranie, jakich środków do prania używać i na co zwrócić uwagę, by chronić środowisko.
  Ekologiczne pranie – jak prać, żeby było eko?
 • Jak palić świece sojowe?

  Świece zapachowe pomagają wprowadzić do wnętrza przytulną, romantyczną atmosferę. Zamiast tanich świec parafinowych wybierz świece sojowe, które są bezpieczniejsze i zdrowsze. Sprawdź, jak palić świece sojowe, by starczyły na dłużej.
  Jak palić świece sojowe?
 • Najlepsze karmy dla kotów – ranking produktów

  Nie wiesz, jak wybrać najlepszą karmę dla kota spośród setek opcji? Przeczytaj nasz ranking 6 produktów, który pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.
  Najlepsze karmy dla kotów – ranking produktów
 • Jak spędzić Walentynki?

  Walentynki za rogiem, a Ty dalej nie masz pomysłu jak je spędzić ani co wręczyć swojej drugiej połówce? Sprawdź nasze propozycje, na pewno coś Cię zainspiruje!
  Jak spędzić Walentynki?
 • Książki dla wysoko wrażliwych

  Wysoka wrażliwość to przede wszystkim silne odczuwanie bodźców oraz wysoki poziom empatii. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Sprawdź, jakie książki dla wysoko wrażliwych warto przeczytać!
  Książki dla wysoko wrażliwych
 • Najlepsze książki o rozwoju osobistym – ranking

  Brakuje Ci motywacji? Czujesz, że potrzebujesz zmiany? Chcesz spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy? Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najlepszych książek o rozwoju osobistym. Sprawdź, które z nich warto przeczytać!
  Najlepsze książki o rozwoju osobistym – ranking