Kim jesteśmy?

Dr. Max Drogeria to drogeria internetowa, którą wyróżnia zróżnicowane portfolio kosmetyków i suplementów diety dostosowane do potrzeb całej rodziny! Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy popularne i lubiane marki w doskonałych cenach. Wierzymy, że dobro należy czerpać z natury, dlatego znaczną część naszego asortymentu stanowią produkty ekologiczne, naturalne i BIO. Koncentrujemy się na kompleksowej pielęgnacji i zdrowiu, a w naszej ofercie można znaleźć m.in. dermokosmetyki, akcesoria do makijażu, perfumy, farby do włosów, suplementy diety, produkty dla mam i dzieci, środki higieny osobistej, naturalne środki czystości.


Zależy nam na zadowoleniu każdej Klienta, dlatego proponujemy wsparcie w zakresie doradztwa, edukacji, profilaktyki zdrowotnej. 


Zapraszamy na zakupy w Dr. Max Drogeria! 


Poznaj Dr. Max Polska!

Należymy do międzynarodowej grupy Dr. Max. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży produktów kosmetycznych, pielęgnacyjnych, suplementów diety i wyrobów medycznych. Działamy w 8 europejskich krajach. Jesteśmy liderem na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. 

8 europejskich krajów 

3,5 mln klientów miesięcznie 

16,5 tys. pracowników


Misja Dr. Max Drogeria

 

Chcemy pomagać naszym Klientom w pielęgnacji ciała i dbaniu o zdrowie na każdym etapie życia, zapewniając szeroki asortyment kosmetyków i suplementów diety. Dbamy o bogatą ofertę produktów znanych marek w atrakcyjnej cenie.


Wartości

Profesjonalizm i pasja

Jako eksperci w dziedzinie zdrowia i pielęgnacji ciała działamy odpowiedzialnie, wspierając Cię w wyborze właściwych produktów.

Opieka i przystępność

Oferujemy asortyment skierowany do potrzeb całej rodziny, dbamy o szybką realizację zamówień.

Zaufanie i wiarygodność

Jesteśmy silną i znaną marką, należymy do holdingu Dr. Max obsługującego 3,5 mln klientów miesięcznie.

Empatia i troska

Wspieramy naszych pracowników i partnerów biznesowych, zapewniamy niezbędne narzędzia oraz know-how.