Blog urodowy

  (141)

Aby cieszyć się pięknym ciałem, trzeba dbać o nie wieloaspektowo. Poza aktywnością fizyczną ogromny wpływ na stan Twojej skóry, włosów czy paznokci ma również dieta i dostarczanie organizmowi potrzebnych składników odżywczych. Na naszym blogu znajdziesz artykuły o urodzie i pielęgnacji kobiet, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o siebie!

Jak dbać o urodę?

To szeroki temat, który chcemy Ci możliwe jak najbardziej przybliżyć. Dowiesz się, jak kompleksowo dbać o urodę, poświęcając uwagę swoim dłoniom, stopom, paznokciom, twarzy, ciału oraz włosom. Omawiamy najważniejsze składniki aktywne oraz podrzucamy propozycje zabiegów, które możesz wykonać w domu. Nasz blog o urodzie to miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo innych wskazówek, za pomocą których odmienisz swoją codzienną pielęgnację ciała i twarzy.

Jak dbać o ciało?

Na blogu znajdziesz również porady dotyczące tego, jak dbać o swoje ciało, jak rozpoznawać jego potrzeby i jak dobrać odpowiednie kosmetyki zawierające substancje pielęgnujące.  Zrozumiesz przyczyny i mechanizm powstawania najczęstszych problemów skóry oraz dowiesz się, jak sobie z nimi radzić. Podpowiadamy także, czym się kierować, wybierając idealny balsam lub krem dla siebie.

Porady urodowe – domowe sposoby

Chcemy, aby nasz blog urodowy był dla Ciebie miejscem inspiracji w zakresie pielęgnacji. Dlatego przedstawiamy Ci domowe sposoby na to, jak zadbać o skórę. Podpowiadamy, jak przygotować domowe specyfiki i które produkty używane najczęściej w kuchni możesz wykorzystać podczas domowych zabiegów pielęgnacyjnych.

Blog o kosmetykach

Blog o urodzie i kosmetykach nie może funkcjonować bez tematu, jakim są składniki aktywne. To substancje o różnorodnym działaniu odpowiadające za funkcje danego kosmetyku, np. nawilżanie, regenerację, odżywianie, złuszczanie, regulowanie poziomu sebum czy działanie przeciwzmarszczkowe. Na blogu znajdziesz porady urodowe dotyczące poszczególnych substancji aktywnych, które następnie świadomie wprowadzisz do swojej codziennej pielęgnacji! Przeczytaj nasze artykuły i dowiedz się, co pokochają Twoje włosy, skóra i paznokcie!