Produkty dla mamy i dziecka

  (3428)

Nasza drogeria internetowa to miejsce, gdzie znajdziesz wartościowe produkty dla siebie i dziecka. Bogaty asortyment uwzględnia artykuły dla kobiet planujących macierzyństwo, będących w ciąży oraz mam. W Dr. Max Drogeria możesz skompletować wyprawkę, zamawiać artykuły higieniczne, żywność lub zabawki dla dzieci.


Wyprzedaż
Nowości w kategorii Mama i dziecko
Sortuj według
Mama i dziecko

Mama i dziecko

Oferta produktów dla mamy i dziecka w naszej drogerii  

Akcesoria dla dzieci to ważna część asortymentu naszej drogerii online. Prezentujemy liczne artykuły związane z wieloma aspektami macierzyństwa. Jeśli interesuje Cię higiena dziecka, oferujemy bezpieczne kosmetyki dla dzieci, między innymi płyny do kąpieli, mleczka, szampony, kremy i zasypki. A może szukasz zdrowych, pełnowartościowych posiłków i przekąsek? Znajdziesz u nas jedzenie dla dziecka od zaufanych na rynku producentów, którzy nie zatajają składu produktów. Podobnie oferujemy wysokiej jakości zabawki dla dzieci wykonane z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów.  

Produkty dla mamy i dziecka – zdrowie  

Z Dr. Max Drogeria zadbasz również ozdrowie dziecka – znajdziesz u nas wiele suplementów uzupełniających niedobory żywieniowe, wzmacniających odporność i wspierających prawidłowy rozwój maluchów. Pamiętaj, że o zdrowie swojej pociechy możesz dbać już na etapie, kiedy znajduje się ono w Twoim łonie. Z tego powodu stosuj wysokiej jakościprodukty dla kobiet w ciąży, nie zapominając o niezbędnej suplementacji. Zadbaj o swój komfort, wybierając krem do brodawek sutkowych, olejek przeciw rozstępom czy żel do higieny intymnej dla kobiet po porodzie.

Marki powiązane z kategorią: Mama i dziecko