Tommee Tippee

  (16)

Tommee Tippee to brytyjska marka tworząca od ponad 50 lat pomysłowe produkty dla dzieci, które pomagają matkom i ojcom sprostać wyzwaniom rodzicielstwa. W ich ofercie znajdziesz m.in. smoczki antykolkowe, butelki, naczynia dla dzieci oraz laktatory i inne akcesoria do karmienia.

Sortuj według

Tommee Tippee – wszystko zaczęło się od kubka

Pierwszym produktem stworzonym przez trzech założycieli marki był kubek dla dzieci, który nigdy się nie wywracał. Od tamtej pory misją przedsiębiorstwa jest ułatwianie rodzicom życia przez projektowanie przedmiotów łatwych w obsłudze i pomagających rozwiązywać codzienne problemy. Wyprodukowane przez Tommee Tippee smoczki dla dzieci do butelek w kształcie sutka zostały docenione nie tylko przez dzieci i rodziców, ale także uhonorowane wieloma nagrodami!

Kontrola jakości w Tommee Tippee

Każdy z produktów marki zostaje poddany licznym, rygorystycznym testom jakości, bezpieczeństwa i wytrzymałości. Np. smoczki Tommee Tippee przechodzą ich aż 23! Jeden z nich – test na rozciąganie – wykazał, że smoczki wytrzymują działanie siły o masie 20 kg.

Inicjatywa Brighter Futures, czyli zrównoważony rozwój marki Tommee Tippee

Marka postanowiła aktywnie zaangażować się w ochronę naszej planety, a także życia w wodzie i na lądach. Osiąga to poprzez stopniowe eliminowanie jednorazowych tworzyw sztucznych ze swoich opakowań i produktów, a nawet całego łańcucha dostaw. Marka stworzyła również uhonorowany nagrodami system utylizacji pieluch Twist & Click, w którym wykorzystuje bioplastikową folię pozyskiwaną z trzciny cukrowej. Produkt dostępny jest również w świetnej cenie w naszej drogerii internetowej (Tommee Tippee Sangenic TEC wkłady czteropak + pojemnik na zużyte pieluszki).

Poza tym do 2030 r. marka Tommee Tippee planuje korzystać we wszystkich swoich zakładach produkcyjnych w 100% z energii odnawialnej, zrealizować założenie „zero odpadów na składowiska”, a także osiągną zerową emisję dwutlenku węgla netto.

#TheBoobLife, czyli wszystko o karmieniu piersią według Tommee Tippee

Marka Tommee Tippee nie tylko oferuje laktatory, nakładki na sutki czy podgrzewacze do butelek, ale również zajmuje się edukowaniem mam i przyszłych mam. Ich seria „Spill the Milk” nagrana w ramach kampanii #TheBoobLife to 6 odcinków solidnej wiedzy na temat ciąży, laktacji, zmian zachodzących w ciele i piersiach, a także karmienia niemowląt.