Tymbark

  (60)

Tymbark to polski producent soków, nektarów i napojów, który od ponad 80 lat nieustannie rozwija się i przygotowuje nowe produkty dla swoich klientów. Firma stawia na połączenie naturalnego smaku z ciekawym smakiem, który stanowi ich znak rozpoznawczy.

Sortuj według

Soki i napoje Tymbark – smak i jakość znane od lat

Tymbark jest polskim przedsiębiorstwem przemysłu spożywczego, które posiada własną przetwórnię owocowo-warzywną, uruchomioną w 1936 roku jako Spółdzielnia Owocarska. W 1967 roku Tymbark jako pierwszy w Polsce opracował recepturę soku z czarnej porzeczki, który do dziś jest jednym z flagowych produktów marki. Obecnie Tymbark należy do grupy Maspex i oferuje swoje produkty w ponad 30 krajach na świecie. Zgodnie z „Rankingiem najbardziej wartościowych polskich marek” Dziennika „Rzeczpospolita” Tymbark od wielu lat jest najsilniejszą marką napojową w naszym kraju.

Sekret soków Tymbark tkwi w ich wyjątkowym składzie, który inspirowany jest bogactwem natury. Marka pragnie dzielić się ze swoimi klientami – zarówno tymi małymi, jak i nieco starszymi – pełnią smaków, a także pozytywnymi emocjami i wartościami, jakie przekazuje innym odpowiedzialną postawą oraz lekkimi, zabawnymi tekstami. To właśnie one widnieją zwykle pod kapslami soków i nektarów Tymbark, a także wzbudzają w ludziach pozytywne doznania. Co ważne, od 2007 roku marka Tymbark jest głównym sponsorem największego w Europie turnieju piłki nożnej dla dzieci „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Soki, napoje i musy Tymbark – do szkoły, na przekąskę i na spacer

Tymbark to przede wszystkim charakterystyczne napoje w szklanych butelkach, które posiadają zabawny tekst pod kapslem lub nakrętką. Każdy z tych produktów bazuje na wysokiej jakości składnikach, które wyróżniają się doskonałymi walorami smakowymi, a także dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Wśród najpopularniejszych smaków soków i napojów Tymbark wyróżnić można m.in. jabłkowy, pomarańczowy, czarną porzeczkę oraz pomidorowy.

Na uwagę klientów zasługują również musy Tymbark, które są w 100% produkowane na bazie składników naturalnych i nie posiadają cukru ani słodzików. Dzięki temu stanowią one bardzo dobrą alternatywę dla sklepowych słodyczy, które często lądują w szkolnych śniadaniówkach. W składzie musów Tymbark znaleźć można również naturalnie występujące w owocach witaminy oraz błonnik, które wykazują korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie najmłodszych.

Chcesz zaczynać każdy dzień z uśmiechem, a przy tym zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych? Odkryj soki i syropy, napoje oraz musy Tymbark, które można znaleźć w Dr. Max Drogeria w atrakcyjnych cenach. Napoje, przekąski i słodycze wyróżniają się naturalnym składem i wyśmienitym smakiem, a umieszczone w nich kapselki oraz zakrętki bawią, inspirują i budzą w każdym z nas głęboko skrywane emocje.