Canpol babies

  (231)

Canpol to polska firma, która jest liderem wśród producentów akcesoriów dla dzieci i mam. Jego wiodący brand, Canpol babies, oferuje wszystko, co niezbędne rodzicom i maluchom: produkty do karmienia, pielęgnacji i zabawy. Testy gwarantują, że ich akcesoria spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

Sortuj według

Canpol babies – w służbie rodzinie

Bezpieczne, innowacyjne produkty Canpol babies powstają przy ścisłej współpracy z mamami. Dla projektantów liczy się nie tylko opinia mam zatrudnionych w firmie, ale również tych, które korzystają z akcesoriów na co dzień. Marka wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów, aby w pełni dostosować się do ich aktualnych oczekiwań. Jednocześnie może bazować na swoim wieloletnim doświadczeniu, a rodziców zaopatruje nie tylko w kolorowe gadżety, ale również wiedzę na temat opieki nad niemowlętami i dziećmi.

Canpol babies – akcesoria do karmienia dzieci i niemowląt

Marka Canpol babies to bardzo szeroka oferta akcesoriów do karmienia w atrakcyjnej cenie. Rodzice mogą wręcz przebierać wśród butelek i smoczków dla dzieci – na pewno znajdą takie produkty, które idealnie pasują do potrzeb ich dziecka. Najróżniejsze elektryczne i ręczne laktatory, butelki dla dzieci i smoczki do butelek antykolkowe to jedne z flagowych produktów w ofercie marki (sprawdź np. Canpol babies, butelka szerokootworowa, antykolkowa, od urodzenia 35/220_blu).

Poza tym firma zadbała także o akcesoria przydatne w czasie nauki samodzielnego jedzenia – łatwe do utrzymania w czystości silikonowe śliniaczki czy nietłukące się, bardzo kolorowe naczynia. Marka ma również w swoim portfolio bezpieczne i śliczne zabawki sensoryczne, gryzaki, grzechotki oraz gadżety uprzyjemniające kąpiel. Pokazuje w ten sposób, że chce towarzyszyć rodzicom i ich pociechom na każdym kroku, zachęcając do celebrowania codziennych chwil.

Akcesoria dla mam Canpol babies – przed i po porodzie

Canpol babies postanowiło zadbać o kobiety w ciąży, a także w połogu i karmiące piersią. Zgodnie z ideą troskliwości, marka przygotowała wygodną, wyprofilowaną bieliznę do noszenia w ciąży (np. ), a także akcesoria przydatne po porodzie, np. podkłady poporodowe (Canpol babies, podkłady poporodowe na noc, oddychające) czy jednorazowe majtki (Canpol babies jednorazowe majtki poporodowe w rozmiarze M).