BoboVita

  (45)

BoboVita należy do firmy Danone, której specjalnością są produkty mleczne. Marka opracowuje zbilansowane posiłki dla najmłodszych dzieci – kaszki, deserki i obiadki. BoboVita stawia na prawidłowy rozwój maluchów, dlatego jej produkty dostarczają wszystkich niezbędnych wartości odżywczych.

Sortuj według

Wysoka jakość produktów BoboVita

Posiłki tworzone przez markę BoboVita powstają wyłącznie ze składników najwyższej jakości i pochodzących od zaufanych producentów. Firma starannie kontroluje hodowle i uprawy dostarczające jej produktów spożywczych. Wszystkie składniki wchodzące w skład posiłków dla niemowląt BoboVita spełniają surowe normy unijne dotyczące zawartości pestycydów czy sposobów karmienia zwierząt hodowlanych. Każda partia obiadków dla niemowląt, kaszek i deserków dla dzieci przechodzi ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa. Oznacza to, że Twoje dziecko może zjeść smaczny i zdrowy posiłek, który dostarczy mu składników potrzebnych do prawidłowego rozwoju.

BoboVita kaszki dla dzieci

Kaszki i kleiki dla dzieci BoboVita, podobnie jak inne posiłki dla niemowląt, powstają w zgodzie z zaleceniami specjalistów od żywienia. Zawierają wszystkie składniki potrzebne dzieciom w konkretnym wieku. BoboVita produkuje kaszki mleczne i bezmleczne. Bazują one na zbożach takich jak pszenica, proso, owies, żyto, jęczmień, kukurydza, ryż czy gryka. Kaszki BoboVita zapewnią maluchowi energię i dostarczą mu witamin. Produkty nie zawierają konserwantów, barwników ani sztucznych wzmacniaczy smaku.

Jedną z popularniejszych propozycji wśród kaszek producenta jest BoboVita Porcja Zbóż. To delikatny, zbożowy posiłek skomponowany tak, by zawierał składniki niezbędne młodemu organizmowi w czasie intensywnego rozwoju. Kaszki BoboVita z tej serii nie zawierają cukru i kryją w sobie aż 8 różnych zbóż, również z pełnego przemiału.

BoboVita Bio – nowe produkty ze składników z certyfikowanych upraw ekologicznych

Posiłki dla niemowląt z linii BoboVita Bio tworzone są w 100% ze składników pochodzących z ekologicznych, certyfikowanych upraw i hodowli prowadzonych z najwyższą dbałością o dobrostan zwierząt i środowisko naturalne. Produkty nie zawierają barwników, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Ich smak i skład zostają dopasowane do potrzeb najmłodszych. Posiłki z serii Bio, podobnie jak pozostałe wyroby BoboVita, mają korzystną cenę. Sprawdź, jakie kaszki i deserki BoboVita oferuje producent!

BoboVita – deserki, które urozmaicą dietę malucha

BoboVita tworzy jedzenie dla dziecka, w tym również deserki z owoców wzbogacających jadłospis dziecka. Produkty w tubkach czy słoiczkach dostarczają cennych składników potrzebnych dla prawidłowego rozwoju po 6 miesiącu życia. Deserki BoboVita dostępne są w rozmaitych kompozycjach owocowych, co sprzyja nauce smaków.