Holle

  (92)

Holle jest szwajcarską marką o ponad 80-letnim doświadczeniu na rynku ekologicznej żywności dla dzieci oraz niemowląt. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu ekologicznych dań, deserków oraz mleka dla niemowląt, które dostarczają najmłodszym moc starannie dobranych składników odżywczych.

Sortuj według

Żywność dla dzieci Holle – ekologiczna, smaczna i zdrowa

Holle jest uważana za jedną z najstarszych firm na europejskim rynku żywności dla dzieci oraz niemowląt. Początki istnienia marki Holle są datowane na rok 1933, kiedy to Albert Diefenbach założył w Arlesheim spółkę akcyjną Holle-Nährmittel-AG, która stała się tym samym pierwszym zakładem przetwórczym marki. Już wtedy zauważyć można było, jak duży nacisk Holle kładzie na szerzenie nauki o zdrowym żywieniu oraz ukierunkowanie na biodynamiczną jakość produktów. Do dziś hasłem przewodnim marki Holle są słowa: „miłość, bezpieczeństwo i Holle”, które najlepiej odzwierciedla ich wartości.

Produkty Holle powstają na bazie starannie dobranych naturalnych składników, które pozyskiwane są z ekologicznych upraw. Wyselekcjonowane zboża, owoce i warzywa to baza żywności Holle, która następnie trafia do słoiczków, by móc zaspokajać w ten sposób potrzeby żywieniowe najmłodszych i dostarczać im najcenniejszych składników odżywczych. Należy podkreślić, że wszystkie produkty Holle są nie tylko zdrowe, ale także dobrze zbilansowane pod względem fizjologii odżywiania najmłodszych. Oznacza to, że dzieci otrzymują urozmaicone, pyszne posiłki, które są odpowiednio dobrane do etapu ich życia.

Holle – kaszki, dania, desery i mleka dla niemowląt

Asortyment marki Holle obejmuje obecnie ponad 80 produktów, które przeznaczone są dla dzieci i niemowląt w różnym wieku. Jedzenie dla dzieci Holle jest wytwarzane w sposób naturalny, co oznacza, że nie znajdziemy w nich chemicznych substancji przetwórczych ani konserwantów. Wśród tych cieszących się największą popularnością znaleźć można kaszki dla dzieci Holle, opracowywane z myślą o małych smakoszach. W ich składzie znaleźć można dużą ilość białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin oraz mikroelementów. Są one bardzo dobrym wyborem dla niemowląt powyżej 4. miesiąca życia, które rozpoczynają etap rozszerzania diety.

Holle oferuje również mleko modyfikowane dla niemowląt, w tym m.in. mleko na bazie mleka koziego, które jest wskazane dla maluszków z nietolerancjami pokarmowymi. Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszą się też owocowe deserki, musy i obiadki Holle sprzedawane w niedużych słoiczkach, dzięki czemu z jednej strony pozwalają dzieciom poznawać nowe smaki, a z drugiej ułatwiają rodzicom karmienie na spacerze i podczas podróży.

Zadbaj o zdrową, zbilansowaną dietę swojego dziecka i wypróbuj ekologiczną żywność dla najmłodszych marki Holle, którą można znaleźć w naszej drogerii internetowej. Produkty, takie jak kaszki, musy, deserki, mleka i obiadki, wyróżniają się doskonałym składem i atrakcyjną ceną.