Medela

  (18)

Medela to szwajcarska firma z wieloletnią tradycją założona w 1961 roku przez Olle Larssona. Specjalizuje się w projektowaniu produktów do karmienia piersią bazujących na badaniach naukowych. Wyroby marki cechują się bezpieczeństwem i wysoką jakością. Sprawdź ofertę producenta w Dr. Max Drogeria.

Sortuj według

Medela — ekspert w dziedzinie karmienia piersią

Firma Medela jest liderem w kategorii wyrobów i akcesoriów do karmienia piersią i medycznej technologii próżniowej związanej z laktacją. Założyciele marki kładą duży nacisk na innowacje i rozwój, o czym świadczą kontynuowanie badań i nieustanne śledzenie zmieniających się potrzeb konsumentów. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w ramach 18 niezależnych spółek zlokalizowanych w Europie, Ameryce Północnej i Azji.  Specjaliści z firmy Medela zdają sobie sprawę, jak ważne jest mleko matki dla poprawnego rozwoju dziecka. Dlatego w asortymencie firmy znalazły się produkty przydatne w okresie laktacji — ręczne i elektroniczne laktatory oraz butelki i torebki do przechowywania mleka.

Wkładki laktacyjne Medela — dostosowane do potrzeb młodych mam

W ofercie marki Medela znalazły się również funkcjonalne wkładki laktacyjne, które pomagają w zachowaniu odpowiedniego komfortu w czasie karmienia piersią. Skutecznie chronią przed przeciekaniem w dzień i w nocy, jednocześnie pozostając całkowicie niewidoczne pod ubraniem. Do zastosowania w warunkach domowych sprawdzą się Medela Wkładki Laktacyjne Wielorazowe, które można bez obaw prać w pralce. W trakcie pracy czy wizyty u znajomych warto sięgnąć po Medela Wkładki Laktacyjne jednorazowe znajdujące się w pojedynczych, higienicznych opakowaniach. Oba warianty są bardzo chłonne i dobrze dopasowują się do ciała.

Akcesoria Medela przydatne w czasie laktacji z Dr. Max Drogeria

Swobodne karmienie piersią mogą utrudniać zbyt duży wyciek mleka lub ból brodawek. W takiej sytuacji pomocne okazują się trwałe i komfortowe Medela Contact nakładki silikonowe ułatwiające karmienie. Zapewniają dziecku możliwość lepszego chwycenia piersi i chronią sutki przed podrażnieniami. Aby dodatkowo ochronić brodawki, można też sięgnąć po naturalną maść lanolinową, której nie trzeba zmywać przed karmieniem. Produkt zawiera ultraczysty surowiec testowany zgodnie z najsurowszymi normami bezpieczeństwa.