Lovi

  (81)

LOVI to marka w 100% z polskim kapitałem. Jej misją jest ochrona laktacji oraz naturalnego odruchu ssania u dzieci. Oferuje innowacyjne produkty zarówno dla mam karmiących piersią, jak i do karmienia alternatywnego oraz uspokajania. Swój asortyment bada pod nadzorem medycznym.

Sortuj według

LOVI - akcesoria do karmienia niemowląt

Marka LOVI oferuje szeroką gamę produktów służących karmieniu oraz uspokajaniu niemowląt i małych dzieci. W jej asortymencie znajdują się laktatory elektryczne i ręczne i akcesoria do odciągania pokarmu, artykuły do karmienia butelką i smoczki uspokajające dla dzieci. LOVI przedstawia także wiele produktów do stopniowego rozszerzania diety dziecka oraz umożliwiających naukę picia z kubka. Wszystkie akcesoria charakteryzują się unikalną budową zatwierdzoną przez neurologopedów. Wspierają naturalne ssanie i prawidłowy rozwój mowy oraz zgryzu u dziecka. Zawierają bezpieczne dla zdrowia materiały bez bisfenolu A.

W ofercie Dr. Max Drogeria znajdziesz smoczki o symetrycznych kształtach naśladujących brodawkę sutkową. Mają dynamiczne gumki, które rozciągają się i kurczą zgodnie z rytmem ssania przez dziecko. Dzięki temu nie zaburzają naturalnych odruchów maluszka. Smoczki tej marki mają profilowane tarczki z otworami wentylacyjnymi. Nie tylko zapewniają swobodne oddychanie, ale również zapobiegają podrażnieniom skóry na buzi dziecka. Wybierz smoczek dopasowany do płci pociechy oraz Twoich indywidualnych upodobań estetycznych. Może być to przykładowo inspirowany przyrodą LOVI smoczek silikonowy dynamiczny Botanic Girl 3-6 m 22/870.

LOVI - laktatory

Produkowane przez LOVI laktatory to urządzenia zatwierdzone badaniami koordynowanymi przez osoby z personelu szpitalnego z udziałem matek karmiących. Sprawdzą się dla matek na początku karmienia piersią, a także dla mam wracających do pracy. Do wyboru pozostają dwufazowe laktatory odwzorowujące naturalny sposób ssania przez dziecko. Faza stymulująca pobudza przepływ mleka, a głębokie odciąganie pozwala na szybkie i komfortowe odciągnięcie pokarmu. Wielostopniowy zakres pracy laktatorów umożliwia dopasowanie siły ssania do indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać laktator wyposażony w wyświetlacz czasu z możliwością ustawienia alarmu. Poprzez naszą drogerię internetową zamówisz na przykład LOVI zestaw dwufazowy laktator elektryczny Prolactis 5/501.