Babyono

  (83)

Babyono to firma, która powstała w 1990 r. Specjalizuje się w tworzeniu artykułów dla dzieci, a także kobiet w ciąży. Przez ponad trzydzieści lat aktywności zdobyła liczne wyróżnienia przyznawane przez czasopisma „Mam Dziecko”, „Rodzice”, „Dziecko”. Produkty marki są do nabycia w przeszło 40 krajach.

Sortuj według

Wybierz akcesoria dla kobiet w ciąży oraz dzieci marki Babyono!

Babyono dostarcza artykuły przeznaczone do stosowania w trakcie ciąży i porodu. Wyroby przydają się też do pielęgnacji niemowlaków, noworodków i starszych dzieci.

  • Marka wytwarza m.in. podkłady poporodowe, biustonosze do karmienia, akcesoria do kąpieli niemowląt, zabawki dla dzieci.
  • W szerokim asortymencie Babyono znajdują się akcesoria do karmienia piersią oraz akcesoria dla dziecka, takie jak torebki na pokarm, naczynia i butelki do karmienia, laktatory, sterylizatory oraz osłonki na piersi.
  • W ofercie mieszczą się też artykuły do higieny i pielęgnacji, np. pieluszki dla dzieci, szczotki, grzebienie, prześcieradła do łóżeczka, a także zabawki oraz maty edukacyjne.

Babyono posiada trzy kluczowe serie produktów: Play More, More oraz Natural Bamboo. Głównym celem marki jest dostarczanie produktów bezpiecznych, zgodnych z obowiązującymi normami i dyrektywami Unii Europejskiej. Przed wprowadzeniem ich na rynek, przeprowadza się testy i badania. Dzięki temu kupujący zyskują pewność, że wybierają artykuły wysokiej jakości.

Sprawdź pieluszki i termofory Babyono

W ofercie marki Babyono znajdują się ponadto termofory z naturalnymi pestkami wiśni. Seria CHERRY to wyroby medyczne wytwarzane w polskich zakładach. Wzbogacono je suszoną lawendą. Artykuły wykorzystuje się w aromaterapii i łagodzeniu bólu. Termofory Babyono dedykowane są dzieciom, które borykają się z kolkami, zapaleniem oskrzeli, gorączką, obrzękami i bólem głowy.

Marka oferuje również pieluszki muślinowe, które charakteryzują się lekkim splotem tkaniny i wyjątkową miękkością. Pieluszki Babyono, dostępne w Dr. Max Drogeria, są przyjazne dla delikatnej skóry dziecka. Wykonano je z naturalnej bawełny i ozdobiono kolorowymi nadrukami. Mogą służyć jako okrycie wózka. Są oferowane w atrakcyjnych cenach.