Gerber

  (53)

Gerber to marka o długiej historii. Pierwsze produkty, czyli przeciery z warzyw i owoców, trafiły do sprzedaży w 1927 r. Początkowo państwo Gerber przygotowali je dla swojej córki Sally. Z czasem rozpoczęto ich dystrybucję na szerszą skalę.

Sortuj według

Gerber – postaw na markę z tradycjami

Marka Gerber kojarzy się przede wszystkim z produktami dla dzieci. Słoiczki z wizerunkiem uśmiechniętego dziecka – córki państwa Gerber – sprzedaje się od blisko 100 lat. Zupki, obiadki dla niemowląt, desery dla dzieci, kremy wyróżniają się bardzo dobrym składem – nie zawierają substancji konserwujących oraz sztucznych barwników. Do produkcji obiadków dla niemowląt używa się warzyw i owoców z certyfikowanych upraw. Obecnie marka Gerber wchodzi w skład międzynarodowej grupy Nestlé słynącej z rozbudowanej bazy badawczo-laboratoryjnej. Zanim produkty trafią na rynek, przechodzą restrykcyjne kontrole jakości.

Gerber – kosmetyki dla kobiet w ciąży i po porodzie

W portfolio marki Gerber znajdują się nie tylko obiadki i artykuły dla dzieci. Oferta marki obejmuje również kosmetyki dla kobiet w ciąży na rozstępy. Kremy – dostępne w różnych cenach – działają ujędrniająco i chronią przed nieestetycznymi zmianami. Charakteryzują się bezpieczną formułą. Ich skład obejmuje kompleksy roślinne o wysokim stężeniu substancji aktywnych. Do popularnych produktów należy Gerber, krem przeciw rozstępom. Jego regularna aplikacja sprawia, że skóra staje się elastyczna, gładka i mniej podatna na powstawanie nieestetycznych zmian. Kosmetyk można stosować do 3 miesięcy po porodzie.