Humana

  (19)

Humana to niemiecka marka oferująca mleko modyfikowane i inne produkty żywnościowe dla niemowląt i dzieci. Powstała w 1950 roku, gdy niemiecki pediatra dr Heinz Lemke opracował jej pierwszy produkt – mleko modyfikowane. Na przestrzeni ponad 65 lat powstawały nowe produkty o doskonalonych recepturach.

Sortuj według

Humana - mleko modyfikowane

W ofercie Dr. Max Drogeria znajdziesz mleka początkowe Humana dla niemowląt. Te produkty powstały z myślą o kobietach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić piersią. Należy stosować je pod kontrolą lekarską. Odpowiednio dawkowane mleka początkowe pokrywają zapotrzebowanie na wszelkie składniki odżywcze od dnia narodzin dziecka. W naszej ofercie znajdziesz zarówno Humana 1 mleko początkowe, jak i Humana 2 mleko następne po 6. Miesiącu dla dzieci, u których stopniowo rozszerza się jadłospis. Takie produkty mają dostosowaną ilość białka oraz tłuszczów, które zapewniają maluchom prawidłowy rozwój. Starsze dzieci mogą spożywać Humana 3 Mali Odkrywcy, mleko w proszku modyfikowane po 12. miesiącu.

Humana - specjalne potrzeby żywieniowe

Marka Humana oferuje żywność dla niemowląt i małych dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych. To przykładowo produkty spożywcze do postępowania dietetycznego dla wcześniaków oraz niemowląt z dolegliwościami trawiennymi, takimi jak nietolerancje, biegunki, kolki oraz zaparcia. Wśród nich znajdują się bezmleczne preparaty sojowe, które nie zawierają laktozy ani białka mleka krowiego. Dostarczają dzieciom wszelkie niezbędne składniki odżywcze, które są potrzebne dla prawidłowego rozwoju najmłodszych. Ich stosowanie zaleca lekarz. Należy przestrzegać dawkowania określonego przez producenta.

Humana - suplementy diety

Ofertę produktów dla dzieci Humana poszerzają suplementy diety dedykowane układowi pokarmowemu maluchów. Preparaty bazują na naturalnych składnikach roślinnych, takich jak ekstrakt z kwiatów rumianku czy wyciąg z liści melisy o właściwościach przeciwskurczowych i przeciwzapalnych. Zawierają także probiotyki, na przykład bakterie kwasu mlekowego, które mają pozytywny wpływ na florę bakteryjną jelit. Producent oferuje również suplementy diety z witaminą D3, która wspiera zdrowie kości oraz prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego dziecka. Do wyboru jest preparat zawierający dodatkowo DHA dla wsparcia rozwoju układu nerwowego najmłodszych.