Bella

  (61)

Bella specjalizuje się w produktach higienicznych dla kobiet, takich jak podpaski, tampony i wkładki. W swojej ofercie posiada także akcesoria dedykowane kobietom po porodzie i małym dzieciom. Podążając za najnowszymi trendami, marka tworzy różnorodne produkty odpowiadające aktualnym potrzebom i oczekiwaniom konsumentek.

Sortuj według

Bella dba o komfort i higienę kobiet w każdym wieku

Bella oferuje produkty dedykowane nie tylko kobietom dorosłym, ale również nastolatkom. W asortymencie specjalnej linii Bella for Teens znajdują się ultracienkie podpaski, które zapewniają skórze oddychalność oraz pokryte są miękką włókniną Extra Soft, przez co minimalizują ryzyko podrażnień. Mają wysokie właściwości chłonne oraz neutralizające zapach, dzięki czemu zapewniają świeżość na długi czas. Podpaski i wkładki dla nastolatek Bella występują w 3 wersjach – Sensitive, Relax oraz Energy, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Bella Mamma – w trosce o Twoje zdrowie i komfort po porodzie

Marka Bella wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom kobiet w wyjątkowym okresie ich życia, jakim jest ciąża, połóg oraz laktacja. W trosce o bezpieczeństwo i higienę powstały produkty takie jak majtki poporodowe oraz podkłady higieniczne Bella Mama. Mają większy rozmiar i wyższą chłonność w porównaniu do tradycyjnych podpasek, dzięki czemu zapewniają poczucie komfortu i ochronę w czasie regeneracji po porodzie. Do kobiet karmiących piersią skierowane są wygodne w użytkowaniu wkładki laktacyjne Bella Mamma Comfort o podwyższonej chłonności, zawierające żelujący wkład chłonny, który pochłania nadmiar pokarmu.

Bella Herbs – podpaski wzbogacone ziołami

Linia Bella Herbs to wyjątkowa seria produktów wzbogaconych naturalnymi ziołami – weberną, kwiatem lipy oraz babką lancetowatą, które pielęgnują delikatną skórę okolic intymnych. Podpaski higieniczne Bella Herbs Verbena zawierają werbenę o delikatnym, cytrynowym, kojącym zapachu. Dodatkowo werbena działa przeciwzapalnie i zmniejsza podrażnienia. Jeśli wolisz produkty bezzapachowe sprawdź podpaski higieniczne Bella Herbs Plantago. Zostały wzbogacone babką lancetowatą, która ma właściwości łagodzące oraz przeciwbakteryjne.

Produkty bawełniane Bella

Bella dba nie tylko o higienę intymną, ale również o pielęgnację Twojej twarzy i codzienny demakijaż. Linia produktów bawełnianych Bella Cotton zawiera produkty takie jak wata bawełniana Bella Cotton, miękkie i chłonne owalne płatki kosmetyczne Bella Cotton oraz patyczki higieniczne przeznaczone do punktowego nakładania kosmetyków oraz czyszczenia małżowiny usznej. Zostały wykonane z naturalnej, delikatnej bawełny, która jest odpowiednia nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Niektóre produkty z tej serii wzbogacono w ekstrakty roślinne np. z kwiatu pomarańczy oraz aloesu.

Sprawdź, jakie produkty Bella znajdziesz w drogerii internetowej i wybierz te, dostosowane do Twoich potrzeb. Podpaski, wkładki higieniczne, płatki kosmetyczne – akcesoria marki Bella mają korzystne ceny, a ich szeroki wybór pozwala dopasować te, które odpowiadają potrzebom kobiet w różnych momentach życia.