Braun

Braun to niemiecka marka specjalizująca się w produkcji urządzeń elektrycznych klasy premium. W ofercie znajduje się m.in. nowoczesny sprzęt medyczny do użytku domowego, a założeniem firmy jest zapewnienie wysokiej jakości oraz poprawa komfortu i jakości życia osób korzystających z jej produktów.

Sortuj według

Braun zapewnia innowacyjność od 90 lat

Produkty Braun słyną ze swojej trwałości, niezawodności oraz solidnego wykonania. Główna dewiza i hasło marki podkreślają rolę projektowania w celu dokonania zmiany, a każdy sprzęt jest planowany i produkowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, które mają ułatwiać i zmieniać życie ludzi na lepsze. Firma wykorzystuje innowacyjne, zaawansowane technologie i pionierskie konstrukcje, dzięki czemu oferuje produkty nowoczesne, odpowiadające najnowszym trendom i zmieniającym się potrzebom konsumentów, a jednocześnie ceny Braun są korzystne i adekwatne do jakości. Marka specjalizuje się m.in. w akcesoriach przeznaczonych do pielęgnacji skóry oraz proponuje w swoim asortymencie sprzęt przeznaczony do usuwania włosów – damskich lub męskich.

Termometry Braun – bezdotykowe, do czoła i ucha

W ofercie Braun znajdziesz m.in. termometry, które pozwalają na szybkie i dokładne skontrolowanie temperatury ciała. Termometr do ucha Thermoscan 6 Braun IRT6515 może być wykorzystywany u noworodków, dzieci i dorosłych, zapewnia dokładne pomiary oraz komfort, dzięki specjalnej, ogrzewanej końcówce, która eliminuje nieprzyjemne uczucie zimna podczas badania. W ofercie znajdziesz też proste w obsłudze, bezdotykowe termometry, dzięki którym możesz zmierzyć temperaturę śpiącego dziecka, bez konieczności jego wybudzania.

Marka Braun zadbała również o akcesoria ułatwiające dbałość o higienę i bezpieczeństwo urządzeń do pomiaru temperatury ciała, troszcząc się tym samym o ich jak najdłuższą jakość i trwałość. Możesz wykorzystać kapturki jednorazowe do termometru Braun LF40 , przeznaczone do termometrów Braun ThermoScan oraz specjalne białe etui na termometr Braun, w którym bezpiecznie przechowasz go na co dzień lub zabierzesz ze sobą w podróż.

Ciśnieniomierze Braun w trosce o Twoje serce

Braun oferuje również ciśnieniomierze – naramienne, nadgarstkowe, elektroniczne, które są proste w użyciu oraz umożliwiają precyzyjne pomiary. Automatyczny ciśnieniomierz naramienny Braun ExactFit 3 BUA6150 ma klinicznie potwierdzoną dokładność pomiaru. Wyróżnia go obecność dwóch mankietów, które można łatwo dopasować do własnych potrzeb oraz wygoda i łatwość stosowania. Sprawdź również ciśnieniomierze nadgarstkowe Braun, jeśli szukasz mniejszego sprzętu.

Aspiratory do nosa Braun

Aspiratory do nosa marki Braun zapewniają szybką ulgę w przypadku kataru i zatkanego nosa u małych dzieci, ułatwiając karmienie, oddychanie i zasypianie. W ofercie znajdziesz akcesoria pielęgnacyjne manualne o bardzo delikatnym działaniu z możliwością regulacji siły ssania, jak również automatyczne, niewymagające odsysania ręcznego. Jeśli szukasz niezawodnego, domowego sprzętu medycznego koniecznie sprawdź produkty Braun w drogerii internetowej!