Lansinoh

  (14)

Lansinoh to amerykańska firma z niemal 40-letnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji wyrobów przydatnych w okresie okołoporodowym służących m.in. do pielęgnacji piersi podczas karmienia, a także do odciągania i przechowywania pokarmu. Sprawdź ofertę produktów Lansinoh na drmaxdrogeria.pl!

Sortuj według

Kosmetyki Lansinoh do pielęgnacji brodawek

Powstanie firmy Lansinoh było odpowiedzią na potrzeby matek karmiących piersią. Działalność zapoczątkowała Resheda Hagen w Portland w stanie Oregon. Jako świeżo upieczonej mamie szczególnie doskwierały jej podrażnienia brodawek, które niemal skłoniły ją do zaprzestania karmienia. Aby nie odstawiać dziecka od piersi, zdecydowała się na niekonwencjonalną w tamtych latach kurację brodawek z użyciem lanoliny. To tłuszcz zwierzęcy pozyskiwany z gruczołów łojowych zwierząt, których skóra jest pokryta wełną.

Surowiec ten był wówczas trudno dostępny i mało popularny. Po jego zastosowaniu kobieta poczuła natychmiastową ulgę i zdecydowała się rozpropagować właściwości lanoliny. W ten sposób powstały pierwsze produkty marki, które do dziś są bezpiecznym i efektywnym sposobem na poradzenie sobie z podrażnieniami brodawek. Wśród kosmetyków Lansinoh dostępnych w ofercie Dr. Max Drogeria znajdziesz wyrób zainspirowany maścią używaną przez Reshedę Hagen, który zawiera 100% lanoliny — Lansinoh Lanolina, maść łagodząca podrażnienia.

Akcesoria Lansinoh przydatne podczas karmienia piersią

Karmienie piersią to niezwykły okres w życiu kobiety. Z jednej strony pozwala zbudować silną więź z nowo narodzonym dzieckiem, a z drugiej — wymaga od świeżo upieczonej mamy dużo wytrwałości i cierpliwości. Jednocześnie zmusza do przystosowania się do nowej sytuacji. Dlatego, aby maksymalnie odciążyć kobietę w czasie laktacji, specjaliści z firmy Lansinoh przygotowali zestaw produktów przydatnych w okresie karmienia piersią. Kosmetyki i akcesoria do karmienia piersią Lansinoh dostępne w Dr. Max Drogeria to szeroki asortyment. Wyroby marki wyróżniają się wysoką jakością, bezpieczeństwem i estetyką wykonania. W ofercie znajdziesz m.in. laktatory elektryczne, wkładki laktacyjne i butelki do przechowywania pokarmu. Sprawdź produkty od Lansinoh i skomponuj swój własny niezbędnik na czas laktacji, który zagwarantuje Ci komfortowe, bezbolesne i naturalne karmienie.