Jack N' Jill

  (25)

Australijska marka Jack N' Jill specjalizuje się w produktach dla najmłodszych przeznaczonych do nauki mycia zębów. Firma działa na rynku od lat 50. XX wieku, a jej najbardziej rozpoznawalnym wyrobem jest organiczna pasta do higieny jamy ustnej. Poznaj produkty Jack N' Jill w asortymencie naszej internetowej drogerii!

Sortuj według

Produkty Jack N' Jill — naturalna pasta do zębów

Organiczne pasty do zębów Jack N' Jill zawierają starannie dobrane składniki, które zapewniają zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. W ich składzie cukier zastąpiono ksylitolem — substancją o znacznie niższym indeksie glikemicznym, która jest przetwarzana z minimalnym udziałem insuliny. Ponadto ksylitol dostarcza znacznie mniej kalorii, redukuje płytkę nazębną, wspiera prawidłową mineralizację zębów i sprzyja niwelowaniu odpowiedzi glikemicznej po posiłku. Receptury naturalnych past do zębów Jack N' Jill wzbogacono o nagietek, który wykazuje właściwości łagodzące. Dzięki niemu codzienna higiena jamy ustnej z wykorzystaniem produktu nie powoduje podrażnień na delikatnych dziąsłach dzieci.

Produkty Jack N' Jill — bambusowe kubeczki dla dzieci

Biodegradowalne kubeczki dla dzieci marki Jack N' Jill opracowano z myślą o przechowywaniu szczoteczki i płukaniu zębów po ich umyciu. W ofercie Dr. Max Drogeria znajdziesz wariant z wizerunkiem dinozaura, hipopotama, królicza lub misia koali. Produkty wykonano z ekologicznego tworzywa bambusowego i ryżowych łusek, a ich skład jest wolny od bisfenolu A i PVC. Mimo naturalnego składu kubeczki cechują się dużą wytrzymałością i nadają się do mycia w zmywarce. Nie zmieniają swojego wyglądu w czasie używania i nie odkształcają się pod wpływem wilgoci. Atrakcyjna cena wyrobu Jack N' Jill, a także jego jakość i estetyka wykonania, zachęcają do zakupu.

Produkty Jack N' Jill — szczoteczki do zębów

Szczoteczki do zębów Jack N' Jill pomagają w utrzymaniu jamy ustnej dzieci w dobrej kondycji. W zależności od preferencji swojego malucha możesz wybrać:

  • Silikonową szczoteczkę do mycia pierwszych zębów;
  • Biodegradowalną szczoteczkę z nylonowym włosiem;
  • Nakładkę silikonową na palec;
  • Elektryczną szczoteczkę z melodyjką;
  • Soniczną szczoteczkę do zębów.

Sprawdź ofertę produktów Jack N' Jill w atrakcyjnej cenie i wybierz organiczne pasty, kubeczki bambusowe i szczoteczki do zębów z fantazyjnymi wzorami!