Vitammy

  (57)

Vitammy stanowi polską markę, która oferuje urządzenia elektroniczne oraz akcesoria wspierające zdrowie i dobre samopoczucie. Jej asortyment służy do monitorowania stanu zdrowia, profilaktyki chorób oraz codzinnej higieny. Wspiera leczenie niektórych schorzeń.

Sortuj według

Vitammy – urządzenia elektroniczne

Produkty Vitammy mogą być używane przez osoby, które na co dzień prowadzą zdrowy styl życia. Marka oferuje różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, które przyczyniają się do utrzymywania prawidłowej diety, zdrowego snu i odpowiedniego poziomu aktywności fizycznej. Wiele z nich ułatwia także relaks i niezbędną regenerację. Niektóre sprzęty znajdują zastosowanie w celu domowej diagnostyki, na przykład ciśnieniomierze oraz termometry. Inne wspomagają zalecone przez lekarza terapie lecznicze, między innymi aspiratory do nosa lub nawilżacze powietrza. W naszej drogerii internetowej znajdziesz również Vitammy Ice stymulator mięśni niebieski, który zapewnia terapeutyczną stymulację EMS i TENS, akupresurę i akupunkturę.

Vitammy – szczoteczki soniczne

Asortyment Vitammy prezentuje bogaty wybór akcesoriów do higieny jamy ustnej. Do wyboru pozostają różnego rodzaju szczoteczki soniczne, które zapewniają dokładne czyszczenie szkliwa i zmniejszają ryzyko próchnicy. W ofercie marki znajdują się zarówno szczoteczki, jak i wymienne końcówki. Mają różne wielkości, kolory oraz kształty. Charakteryzują się komfortowym użytkowaniem i cichą, wydajną pracą. Wykorzystują wytrzymałe baterie, dzięki którym działają nawet do 45 dni po jednym naładowaniu. Sprawdź, jak działa Vitammy Symphony szczoteczka soniczna czarna. Ma profilowaną rączkę o eleganckim designie. Pozostawia do dyspozycji 5. trybów szczotkowania.

Vitammy – akcesoria higieniczne

Oprócz urządzeń elektronicznych Vitammy oferuje również liczne akcesoria higieniczne, które nie wymagają zasilania. Niektóre z nich stanowią części wymienne, na przykład szczoteczek sonicznych, irygatorów albo inhalatorów. Umożliwiają zachowanie stałej efektywności oraz higieny używanych urządzeń. Inne nadają się do samodzielnego użytku, na przykład Vitammy Fino Gren grzebień na wszy, który służy do wyczesywania wszy oraz gnid z włosów. Akcesoria higieniczne cechują się solidnym wykonaniem i nadają się do wielokrotnego użytku.