Opatrunki i pierwsza pomoc

  (467)

W naszej ofercie znajdziesz materiały opatrunkowe i inne akcesoria umożliwiające udzielenie pierwszej pomocy. Dostępne produkty pomogą zabezpieczyć zranione czy kontuzjowane miejsca przed zakażeniem czy dalszymi uszkodzeniami. W jednym miejscu uda się skompletować całe wyposażenie domowej apteczki.


Sortuj według
Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Opatrunki i produkty do pierwszej pomocy w ofercie Dr. Max Drogeria

Proponowane w tej kategorii plastry pozwolą na opatrzenie skaleczeń, zadrapań i drobnych ran. Materiały zatamują niewielkie krwawienie i ograniczą ryzyko zakażenia. Oferujemy plastry w różnych rozmiarach i kształtach.

Asortyment naszej drogerii uzupełniają przylepce – plastry bez opatrunku. Wspomniane materiały opatrunkowe pomogą utrzymać na miejscu i zabezpieczyć opatrunki różnego rodzaju.

W naszej drogerii zamówisz także bandaże służące do mocowania kompresów, opatrunków i delikatnego unieruchamiania kontuzjowanych kończyn. Proponujemy bandaże dziane, elastyczne, kohezyjne i opaski półelastyczne.

Domową apteczkę mogą wzbogacić również ligniny. Materiały nadają się do opatrywania ran po uprzednim odkażeniu. Ligniny mogą też być podkładami higienicznymi po porodzie czy zabiegach operacyjnych. W naszym asortymencie odszukasz zarówno materiały w płatach, jak i w rolkach.

W naszej ofercie znajdują się też kompresy i gazy jałowe i niejałowe. Warianty sterylne nadają się do opatrywania ran. Niejałowe kompresy i gazy sprawdzą się jako wierzchnia ochrona dla jałowych opatrunków.

Na naszej stronie łatwo odszukasz także bezpieczne opatrunki na oparzenia. Wspomniane materiały opatrunkowe zapewnią odpowiednio wilgotne środowisko sprzyjające gojeniu się tkanek. Dostępne są m.in. opatrunki hydrożelowe w różnych rozmiarach.

W asortymencie naszej drogerii nie mogło zabraknąć środków pozwalających na szybkie odkażanie ran. Płyny i spraye na rany będą wspierać gojenie się ran i zapobiegną rozwojowi infekcji.

Marki powiązane z kategorią: Pierwsza pomoc