Viscoplast

  (37)

Vicoplast należy do firmy 3M, która powstała ponad sto lat temu. Organizacja rozpoczynała działalność jako małe przedsiębiorstwo nazwane Minnesota Mining and Manufacturing Company. Z czasem zakres usług oferowanych przez 3M znacznie się rozszerzył, dzięki czemu wyroby marki mogą poprawiać jakość życia ludzi na całym świecie.

Sortuj według

Czym wyróżniają się materiały opatrunkowe Viscoplast?

Viscoplast to znana w Polsce marka. Jej wyroby charakteryzują się innowacyjnością i różnorodnym zastosowaniem. Sięgają po nie zarówno osoby indywidualne, jak i pracownicy placówek medycznych. Wyroby firmy wykorzystuje się m.in. w szpitalach, przychodniach, domach opieki. Ceni się je za zastosowanie rozwiązań przyspieszających gojenie ran. Materiały opatrunkowe dobrze przylegają do skóry i są elastyczne, dzięki czemu chronią miejsca uszkodzenia skóry przed rozwojem patogenów.

Viscoplast – produkty pozwalające zadbać o zdrowie

Viscoplast, czyli przodujący producent samoprzylepnych materiałów opatrunkowych pierwszej pomocy, oferuje szeroki zakres produktów. Wyroby firmy wyróżniają się dobrym przyleganiem do skóry i trwałością. Viscoplast oferuje:

Wyroby Viscoplast charakteryzują się przystępną ceną, dlatego uzupełnianie nimi domowej apteczki nie wiąże się z dużym wydatkiem.