BIODERMA

  (109)

BIODERMA to francuska marka dostarczające kosmetyki dostosowane do różnorodnych potrzeb skóry kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zapewnia kompleksową pielęgnację, a jej receptury powstają we współpracy z lekarzami.

Sortuj według

Kosmetyki BIODERMA – postaw na jakość i bezpieczeństwo!

Kosmetyki do ciała BIODERMA charakteryzują się bezpieczeństwem aplikacji. Poddaje się je testom tolerancji prowadzonym pod kontrolą toksykologów, dermatologów i alergologów. Artykuły mają bogate receptury oparte na sprawdzonych składnikach. Surowce stosowane do produkcji wyrobów są weryfikowane pod kątem nietolerancji na skórę. Ponadto kosmetyki spełniają normy zawarte w przepisach unijnych i są zgodne z opiniami Europejskiego Komitetu Naukowego ds. Bezpieczeństwa Konsumentów. Marka stawia również na unikalne kompozycje zapachowe oraz estetyczne opakowania swoich produktów.

Kosmetyki BIODERMA dostosowane do różnych typów skóry

Asortyment kosmetyków BIODERMA charakteryzuje się różnorodnością. Do wyboru są produkty oczyszczające, nawilżające, normalizujące, kojące oraz przeciwstarzeniowe. Wśród linii produktowych znajdują się m.in.:

  • SENSIBIO – przeznaczone do cery wrażliwej,
  • ATODERM – kosmetyki do pielęgnacji skóry normalnej, suchej i ze skłonnością do atopii,
  • SEBIUM – polecane właścicielom skóry trądzikowej i przetłuszczającej,
  • PIGMENTBIO – kosmetyki idealne do cery z przebarwieniami,
  • HYDRABIO – o właściwościach nawilżających.

BIODERMA – kosmetyki do twarzy i ciała dla całej rodziny!

BIODERMA oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, a wśród nich olejek do ciała, żel pod prysznic. Produkty zawierają przebadane składniki aktywne. Stanowią skarbnicę cennych dla skóry antyoksydantów, które przeciwdziałają wolnym rodnikom. Receptury kosmetyków wzbogacają także witaminy, probiotyki i składniki mineralne. Zapewniają działanie nawilżające, odżywcze i przeciwzapalne. Chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. W ofercie znajdziesz też kosmetyki dla dzieci i niemowląt.