A-Derma

  (22)

A-Derma to francuska marka kosmetyczna obecna na rynku od blisko 40 lat. W latach 70. XX w. założył ją farmaceuta z Castres Pierre Fabre. Pasjonat botaniki tworzył receptury kosmetyczne oparte na owsie – roślinie słynącej z właściwości leczniczych wykorzystywanych przez tysiąclecia. 

Sortuj według

Naturalne kosmetyki A-Derma

Sygnowane przez A-Derma kosmetyki mają receptury oparte na składnikach roślinnych. Marka słynie z produktów do pielęgnacji skóry wrażliwej, także atopowej. Ich receptury nie zawierają substancji zapachowych ani innych, potencjalnie drażniących składników. W kosmetykach A-Derma na szczególną uwagę zasługuje biały owies jary (Owies Rhealba®) – roślina ta ma 5 zarejestrowanych patentów. Ponieważ marka troszczy się zarówno o skórę, jak i o przyrodę, składniki swoich kosmetyków uprawia metodami rolnictwa ekologicznego. Kosmetyki wyróżnia przystępna cena, która idzie w parze z dobrą jakością.

A-Derma – fenomen owsa Rhealba®

Owies Rhealba® to znak rozpoznawczy kosmetyków do ciała A-Derma. Ekstrakt z siewek owsa Rhealba® pochodzi z młodych pędów roślin zbieranych w 10-12. tygodniu wzrostu. Dzięki temu naturalny wyciąg charakteryzuje się wysokim stężeniem flawanoidów oraz saponin. Łagodzą stany zapalne i podrażnienia skóry, przywracając jej naturalną równowagę. Stymulują procesy regeneracyjne skóry bez ryzyka alergii, ponieważ ekstrakt pozbawiono wykrywalnych białek, co weryfikuje się w aż 27 punktach kontrolnych. Na Dr. Max Drogeria zamówisz pierwszy produkt marki A-Derma, czyli A-Derma kostka dermatologiczną na bazie mleczka z owsa Rhealba®.

A-Derma kosmetyki – do mycia i pielęgnacji

Marka A-Derma ma bogatą ofertę kosmetyków do codziennej higieny oraz pielęgnacji. W naszej drogerii internetowej znajdziesz przykładowo żele do ciała , emulsje do twarzy i olejki do twarzy , którymi możesz myć zarówno twarz, jak i włosy oraz resztę ciała. Kosmetyki odpowiednie do stosowania od 1. dnia życia pielęgnują szczególnie wrażliwą skórę skłonną do zmian atopowych. Zapobiegają przesuszeniom oraz uporczywemu świądowi. Mają fizjologiczne pH i nie zawierają mydła. Ich formuły są w pełni biodegradowalne.

Bestsellery w ofercie A-Derma

Asortyment naszej drogerii internetowej uwzględnia najpopularniejsze linie kosmetyczne A-Derma, a wśród nich linie Dermalibour+ Barrier oraz Exomega Control. Uwzględniają uniwersalne w zastosowaniu produkty do twarzy, rąk i reszty ciała. Ich zadaniem jest wzmacnianie naturalnej bariery skóry i jej ochrona przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Mają hipoalergiczne receptury, które minimalizują ryzyko występowania podrażnień. W codziennej pielęgnacji świetnie sprawdza się A-Derma Dermalibour+ Barrier krem ochronny. Kolejny kosmetyk warty uwagi to A-derma Exomega Control krem emolient do pielęgnacji skóry atopowej. Łagodzi podrażnienia i zmniejsza suchość skóry. Można używać go już u noworodków.