Doppelherz

  (47)

Doppelherz to marka suplementów diety i witamin dla dorosłych. Oferuje szeroki wybór preparatów produkowanych z wykorzystaniem różnych składników. Suplementy Doppelherz mają przystępne ceny oraz bardzo rozbudowaną ofertę. Poznaj produkty Doppelherz!

Sortuj według

Oferta Doppelherz dla indywidualnych potrzeb

W asortymencie Doppelherz znajdują się preparaty na bazie naturalnych surowców, witamin oraz makro- i mikroelementów. Marka wypuściła już ponad 120 produktów, których składniki mają na celu wsparcie poprawy i ochrony zdrowia oraz wspomaganie dobrej kondycji całego organizmu. W ofercie Doppelherz najdziesz m.in. preparaty wspomagające wzmocnienie serca, mięśni, stawów, kości, układu odpornościowego, nerwowego oraz układu pokarmowego.

Suplementy diety Doppelherz tworzone są na podstawie badań medycznych, w oparciu o nowoczesne technologie, a jednocześnie spełniają oczekiwania klientów i wymogi rynku. Dodatkowo ceny Doppelherz są korzystne, więc uzupełnienie domowej apteczki nie musi być kosztowne.

Suplementy diety Doppelherz dostępne w różnych formach

Doppelherz proponuje suplementy diety w różnych formach: toników, kapsułek oraz tabletek. Marka oferuje m.in. suplement diety Doppelherz Vital Tonik, w którego składzie można znaleźć wyciąg z owoców głogu, wyciąg z liści melisy, koncentrat wina czerwonego oraz wyciąg ze skórek czerwonych winogron. Suplement zawiera również żelazo, tiaminę, ryboflawinę, niacynę, kwas pantotenowy, witaminę B6, kwas foliowy, witaminę B12 oraz witaminę C.

W ofercie Doppelherz dostępny jest także suplement diety Koenzym Q10 Forte w formie kapsułek. Zawarty w nim koenzym Q10 odpowiada za wytwarzanie energii w komórkach, a jego największe ilości występują w sercu, mięśniach, wątrobie oraz nerkach. Poza tym w skład produktu wchodzi także witamina B1, B2, B6, B7, B12, witamina E i C oraz cynk.

Suplementy diety Doppelherz dla wspomagania mięśni, kości i stawów

Marka Doppelherz oferuje ponadto suplementy na stawy, kości i mięśnie.  W asortymencie znajdziesz m.in. produkty zawierające glukozaminę, która jest składnikiem struktur tkanki chrzęstnej oraz witaminę C, która pobudza syntezę kolagenu budującego chrząstki stawowe, a także suplementy uzupełniające dietę w wapń, witaminę D oraz magnez i potas. 

Doppelherz – suplementy dla kobiet i mężczyzn

W trosce o różnorodne potrzeby, Doppelherz proponuje suplementy diety tworzone z myślą o różnych oczekiwaniach. Doppelherz Aktiv dla mężczyzn to preparat opracowany dla mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoją potencję seksualną. Zawiera wyciąg z korzenia maki, wyciąg z ziela Gotu cola, wyciąg z korzenia żeń-szenia, kofeinę, cynk, selen oraz witaminę E. W ofercie Doppelherz znajdziesz również witaminy dla seniora. Marka zadbała także o wyjątkowe potrzeby przyszłych mam, proponując witaminy i suplementy dla kobiet w ciąży oraz kobiet, które planują starania o dziecko.

Sprawdź suplementy diety Doppelherz w Dr. Max Drogeria!