Produkty dla oczu

  (343)

Oczy łatwo się męczą i ulegają podrażnieniom. Aby zatroszczyć się o ich kondycję i zapobiec uciążliwym problemom związanym z narządem wzroku, np. infekcjom, oferujemy środki do higieny oczu. W naszym asortymencie znalazły się też okulary korekcyjne i inne akcesoria dbające o prawidłowe widzenie.


Sortuj według
Oczy

Oczy

Produkty dla oczu dostępne w Dr. Max Drogeria

Z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych wzbogaciliśmy nasz asortyment o bezpieczne dla oczu płyny do soczewek. Dostępne środki do pielęgnacji szkieł pomogą wyczyścić i odkazić noszone akcesoria. Proponowane płyny nadają się również do przechowywania soczewek.

Osobom z krótkowzrocznością, długowzrocznością i prezbiopią oferujemy okulary korekcyjne wykonane z wytrzymałych materiałów. Dostępne są akcesoria dla kobiet i mężczyzn, odpowiednie do czytania, jazdy samochodem i noszenia przez cały czas.

W naszej drogerii znalazły się również produkty przeznaczone do higieny i nawilżania narządu wzroku takie jak krople do oczu. Oferowane preparaty zmniejszają dyskomfort związany z długotrwałą pracą przy komputerze lub w pomieszczeniach z suchym powietrzem i łagodzą dolegliwości występujące w przypadku zespołu suchego oka. Można odszukać tu krople nawilżające, redukujące przekrwienie, ograniczające objawy alergii czy preparaty bez konserwantów polecane osobom używającym soczewek.

Marki powiązane z kategorią: Oczy