Kompava

  (47)

Kompava to firma powstała w 2002 roku, a jej założycielką jest Želmírę Komorechova. Marka dostarcza preparaty przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie oraz ceniących prowadzenie zdrowego stylu życia. Aktualnie na rynku dostępnych jest ponad 75 różnych produktów marki. Wyroby są wytwarzane w Nowym Mieście nad Wagiem.

Sortuj według

Kompava – preparaty dla osób aktywnych i sportowców

Suplementy Kompava nie zawierają aromatów, sztucznych barwników i konserwantów, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia. Niektóre sprawdzają się także w przypadku wegetarian oraz wegan. Kompava podzieliła swoją ofertę na trzy linie produktów – farmaceutyczną, sportową i anti-aging. W portfolio producenta znajdują się m.in. białka dla sportowców, spalacze tłuszczu, suplementy wspierające zdrowie układu krążenia, stawowego i pokarmowego. Marka oferuje ponadto produkty, które można stosować przed, podczas lub po treningu.

Na uwagę zasługuje m.in. Kompava Gelo-3 Complex odżywka na stawy o smaku pomarańczy. Jest to produkt w postaci proszku do rozpuszczenia w wodzie. Posiada w sobie sole wapnia i magnezu oraz peptydy kolagenowe, chondroitynę, glukozaminę. Preparat jest dedykowany osobom po urazach sportowych. Kompava oferuje również szeroką gamę produktów zawierających składniki wspomagające wydajność, wytrzymałość, utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia organizmu, regenerację. W ofercie producenta znajdują się preparaty w postaci tabletek, proszku, a także żeli. Marka Kompava posiada ponadto linie produktów bez laktozy, soi i glutenu. Niektóre z preparatów tej marki mogą być stosowane również przez dzieci od określonego wieku.

Kompava – preparaty dla sportowców i osób aktywnych

Kompava oferuje kompleksowe zestawy suplementów diety dedykowane sportowcom, w tym preparaty wygodne do stosowania podczas podróży. Oferta marki obejmuje m.in. napoje jonowe, żele energetyczne zawierające tłuszcze MCT. Preparaty Kompava produkuje się w Europie, a firma funkcjonuje zgodnie z certyfikatem ISO FSSC 22000. Proces wytwarzania preparatów jest konsultowany z fizjoterapeutami i sportowcami oraz lekarzami. Warto zaznaczyć, że produkty Kompava są oparte na składnikach farmaceutycznych i spożywczych zatwierdzonych w UE.