Produkty wspomagające układ pokarmowy

  (448)

W naszej drogerii zamówisz preparaty wspierające pracę układu pokarmowego. Oferujemy probiotyki, środki na zaparcia, produkty wspomagające trawienie, suplementy na chorobę lokomocyjną i inne dolegliwości ze strony układu trawiennego. Dostępne są preparaty w różnych postaciach, m.in. w tabletkach.


Sortuj według
Trawienie i układ pokarmowy

Trawienie i układ pokarmowy

Produkty wspomagające układ pokarmowy dostępne w Dr. Max Drogeria

Z myślą o wzmacnianiu naturalnej flory bakteryjnej jelit proponujemy rozmaite probiotyki w wariantach odpowiednich dla dzieci i dorosłych. Kapsułki, krople i inne suplementy z dobroczynnymi bakteriami będą wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wzmocnią odporność i złagodzą objawy zespołu jelita drażliwego. Dostępne probiotyki pomogą zapobiec biegunce po antybiotykoterapii.

W asortymencie naszej drogerii internetowej odszukasz również skuteczne tabletki na trawienie. Środki pobudzą wydzielanie żółci i enzymów trawiennych. Preparaty będą wspomagać działanie układu pokarmowego, w tym pracę wątroby. Jeżeli dokuczają Ci zgaga, wzdęcia, biegunka czy inne dolegliwości, w tej kategorii znajdziesz odpowiedni środek na problemy trawienne.

Naszą ofertę uzupełniają krople, syropy i tabletki na chorobę lokomocyjną. Środki zapewnią dobre samopoczucie podczas podróży i będą przeciwdziałać nieprzyjemnym objawom takim jak nudności czy skołowanie.

Marki powiązane z kategorią: Trawienie i układ pokarmowy