Acidolac

Acidolac wchodzi w skład grupy Polpharma. Oferuje suplementy diety, które wspomagają utrzymanie właściwego składu flory bakteryjnej w jelitach oraz uzupełniają cenne składniki mineralne. W asortymencie marki znajdują się preparaty saszetkach, tabletkach oraz kroplach.

Sortuj według

Sprawdź, jakie suplementy diety znajdziesz w ofercie Acidolac!

Preparaty z linii Acidolac stosuje się w trakcie oraz po zakończeniu kuracji antybiotykowej, a także podczas podróży związanej ze zmianą strefy klimatycznej. Produkty Acidolac wspomagają odporność organizmu, a ponadto wspierają działanie układu trawiennego. W asortymencie mieszczą się suplementy dostosowane do potrzeb dorosłych, dzieci i noworodków. Preparaty Acidolac dostępne w Dr. Max Drogeria są oferowane w atrakcyjnych cenach.

Zobacz ofertę Acidolac dla dzieci!

W portfolio marki Acidolac mieszczą się produkty stworzone z myślą o dzieciach już od pierwszych dni ich życia.

  • Preparaty z serii Acidolac Baby wyróżniają się prostym oraz bezpiecznym skłądem bez zbędnych dodatków. Acidolac Baby suplement diety, krople stosuje się, kiedy w przewodzie pokarmowym dziecka następują zaburzenia mikroflory jelitowej. Preparat można rozpuścić w płynie. Krople nadają się także do bezpośredniej aplikacji do ust.
  • Acidolac Baby saszetki, oprócz korzystnych bakterii, zawierają również fruktooligosacharydy. W przypadku niemowląt preparat miesza się z mlekiem lub wodą. Dorośli i dzieci powyżej 2. roku życia mogą spożywać go razem z jogurtem.
  • W ofercie producenta dostępne są także tabletki do ssania Acidolac Junior przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zawierają szczepy probiotycznych bakterii. Poleca się je w celu przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej po przebytej biegunce lub antybiotykoterapii.