NOW Foods

NOW Foods to amerykańska marka suplementów diety, produktów dla sportowców, naturalnej żywności i kosmetyków obecna na rynku od ponad 50 lat. Oferuje bogaty wybór preparatów cechujących się wysoką jakością i dobrą biodostępnością składników. Sprawdź naszą ofertę marki NOW Foods!

Sortuj według

Marka NOW Foods — suplementy diety z tradycją

Genezy marki NOW Foods można doszukiwać się w Chicago na początku lat 60. XX wieku. Wówczas zdrowa żywność nie cieszyła się aż tak dużą popularnością jak obecnie. Z tego powodu założyciel firmy, Elwood Richard, nie miał łatwego zadania, rozpoczynając działalność w branży suplementów diety. Przedsiębiorca nie zrażał się jednak i zaczął od sprzedaży produktów zdrowotnych w kilku sklepach. Równolegle ukończył studia na kierunku chemia fizyczna i prowadził badania dotyczące wpływu suplementacji i zdrowej żywności na możliwości fizyczne. Zagadnienia te zafascynowały go do tego stopnia, że postanowił kontynuować działalność. Założył własną firmę specjalizującą się w produkcji naturalnych preparatów, które następnie sprzedawał w prowadzonych przez siebie sklepach. Tak powstała marka Now Foods, która do dziś dostarcza konsumentom wysokiej jakości suplementy diety i naturalną żywność.

Suplementy diety Now Foods w Dr. Max Drogeria

Suplementy diety NOW Foods w Dr. Max Drogeria są dostępne w szerokim asortymencie i w atrakcyjnych cenach. W ofercie marki znajdują się preparaty zawierające witaminy, minerały i wyciągi roślinne. Składniki te pomagają w uzupełnianiu codziennego żywienia w substancje odżywcze przyczyniające się do prawidłowego funkcjonowania organizmu i lepszego przyswajania mikroelementów z pożywienia. Suplementy diety NOW Foods sprawdzą się dla osób dbających o zdrowe odżywianie i regularnie uprawiających sport. Do jednych z najciekawszych preparatów marki zalicza się Now Foods Sunflower Lecithin, kapsułki, którego skład bazuje na lecytynie z nasion słonecznika. Lecytyna to mieszkanka fosfolipidów uczestniczących w procesach przemiany materii oraz będąca ważnym składnikiem mózgu i tkanki nerwowej. Ponadto wykazuje ona właściwości ochronne w stosunku do wątroby, wspiera przyswajanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i wspomaga zdolność organizmu do regeneracji po wysiłku.