BIC

  (37)

BIC to francuska marka zajmująca się produkcją niedrogich produktów jednorazowego użytku, takich jak maszynki do golenia, długopisy i ołówki. Od ponad 70 lat marka BIC dostarcza klientom szereg prostych i niezawodnych rozwiązań, które łączą w sobie wysoką jakość i niezrównaną funkcjonalność.

Sortuj według

Maszynki do golenia BIC – niezawodne w każdej sytuacji

Francuska firma BIC istnieje od 1945 roku, kiedy to została założona przez Marcela Bicha oraz Edouarda Buffarda. Jej siedziba aż do dziś znajduje się na przedmieściach Paryża, a samo przedsiębiorstwo jest notowane na paryskiej giełdzie. Początkowo założyciele BIC skupiali się wyłącznie na produkcji artykułów piśmienniczych, takich jak długopisy czy też elementy do piór. Dopiero w latach 70. ubiegłego wieku marka BIC rozszerzyła swój asortyment o pierwszą maszynkę do golenia, a wraz z nadejściem nowego stulecia w ich ofercie pojawiły się nawet telefony komórkowe.

Dziś produkty BIC cieszą się dużą popularnością wśród kobiet i mężczyzn, którym zależy na sprawnym i skutecznym usuwaniu niechcianego owłosienia. Tym, co wyróżnia ich produkty, jest zróżnicowanie ze względu na płeć oraz ilość ostrzy, co sprawia, że są one w pełni dopasowane do potrzeb różnych grup klientów. Na szczególne zainteresowanie zasługują tu m.in. maszynki do golenia BIC do skóry wrażliwej, które wzbogacone są o nawilżające paski aloesowe oraz te nasączone witaminą E.

Maszynki do golenia BIC – dostępne osobno i w zestawach

Maszynki do golenia BIC to produkty, które od 1994 roku towarzyszą Polakom podczas domowych zabiegów golenia i depilacji. Wśród tych najczęściej wybieranych znaleźć można m.in. maszynki BIC Flex 5, które posiadają ruchome nożyczki 5 ostrzy poruszających się z 40-stopniowym nachyleniem oraz nawilżający pasek aloesowy. Dodatkowym udogodnieniem jest specjalna kulka stabilizująca umieszczona na rączce, dzięki której maszynka lepiej dopasowuje się do dłoni i zapewnia jeszcze większy komfort podczas golenia.

Wśród kobiet największe zainteresowanie zyskują maszynki do golenia BIC Soleil z poczwórnym ostrzem, które z łatwością usuwają owłosienie z okolic bikini, nóg, pach oraz innych części ciała. Ergonomiczna konstrukcja maszynki BIC sprawia, że depilacja jest szybka i wygodna, a specjalny pasek nawilżający z wyciągiem z aloesu chroni przed nadmiernym przesuszeniem się skóry i pojawieniem się zaczerwienienia.

Zapomnij o problemach z podrażnieniami po goleniu i trudnościach z usuwaniem niechcianego owłosienia! Poznaj maszynki do golenia BIC dla kobiet i mężczyzn, które dostępne są w Dr. Max Drogeria. Produkty te posiadają zróżnicowaną ilość ostrzy, dzięki czemu można je swobodnie dobierać w zależności od grubości włosków i gęstości owłosienia. Maszynki do golenia BIC są wygodne w użyciu, a także korzystne cenowo, dzięki czemu stanowią doskonałą alternatywę dla innych kosmetyków i akcesoriów do depilacji i golenia.