BIC Cristal Original Długopisy mix kolorów, 4 szt.

Dostępny
10,36
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: BIC Cristal Original Długopisy mix kolorów, 4 szt.

600011060

Opis

BIC Cristal Original Długopisy mix kolorów, 4 szt. to praktyczny zestaw długopisów do szkoły, pracy i domu. Zawiera dwa niebieskie długopisy oraz długopis czerwony i zielony. Można używać go do tworzenia czytelnych notatek w czasie nauki.


Właściwości

  • Zestaw zawiera: 2 długopisy niebieskie, 1 długopis czerwony i 1 długopis zielony.
  • Dobrze leżą w ręce.
  • Nie rozlewają tuszu.
  • Długopisy z certyfikatem NF Environment.
  • Mają praktyczną skuwkę.
  • Odpowiednie do nauki i pracy.
  • Ograniczają brudzenie rąk i odzieży.

Zestaw długopisów BIC z drogerii internetowej znakomicie sprawdza się na co dzień do wykonywania notatek, podpisywania dokumentów i prac biurowych. Każdy długopis wystarcza na 3000 m pisania, dlatego służy przez wiele tygodni i cechuje się większą wydajnością niż inne długopisy jednorazowe. Można używać ich do pisania na dowolnym typie papieru, gdyż nie rozmazują się na śliskich kartkach. Notatki i podpisy są trwałe i czytelne przez długi czas, gdyż tusz wysycha szybko i wnika głęboko w papier. Po długopisy mogą sięgać dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, gdyż tusz jest wolny od toksyn i metali ciężkich.

Obudowy długopisów BIC powstają z solidnego tworzywa sztucznego, które wyróżnia się odpornością na pękanie. Tworzywo nie zawiera PVC, co zapobiega zanieczyszczeniu środowiska. Wentylowana skuwka chroni przed gromadzeniem się tuszu na końcówce do pisania i plamieniem kartek. Wąska końcówka ułatwia kreślenie cienkich linii. Wszystkie długopisy w zestawie mają końcówki i skuwki odpowiadające kolorowi tuszu.


Producent

BIC

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.