BIC Stencil&Art Set Zestaw kreatywny w pudełku, 1 szt.

Dostępny
69,72
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: BIC Stencil&Art Set Zestaw kreatywny w pudełku, 1 szt.

600011057

Opis

BIC Stencil&Art Set Zestaw kreatywny w pudełku, 1 szt. umożliwia tworzenie oryginalnych rysunków za pomocą żelowych pisaków i specjalnych szablonów. Dostarcza mnóstwo zabawy na wiele godzin i pomaga rozwijać kreatywność od najmłodszych lat.


Właściwości

  • Zestaw zawiera: 10 cienkopisów Intensity Fine, 12 kredek ołówkowych Evolution Illusion i 5 szablonów.
  • W solidnym kartonowym pudełku.
  • Rozwija wyobraźnię.
  • Odpowiedni dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
  • Wytrzymałe szablony.
  • Ścieralne kredki ołówkowe.
  • Intensywne kolory.

Zestaw powstał z myślą o małych artystach oraz starszych miłośnikach prac plastycznych. Oryginalne szablony do robienia spirali i odrysowywania kształtów sprzyjają tworzeniu ciekawych prac i pobudzają wyobraźnię. Szablony wraz z cienkopisami i kredkami mieszczą się w niewielkim, trwałym pudełku, dzięki czemu cały zestaw można zabrać na wakacje, w długą podróż lub do szkoły. Szablony są wykonane z trwałego tworzywa o wysokiej odporności na pękanie.

Zestaw kreatywny BIC zawiera praktyczne cienkopisy, które mają solidną osłonkę metalową. Końcówka cienkopisów ma grubość 0,8 mm, dlatego doskonale sprawdza się do kreślenia cienkich linii i kreatywnych zabaw z szablonami. Wszystkie cienkopisy mają żywe, mocne kolory i szybko wysychają. Ścieralne kredki ołówkowe są z kolei idealne do wykonywania pierwszych zaawansowanych prac kreatywnych. Kredki dobrze spierają się z odzieży i łatwo ścierają się z kartki, co pozwala uzyskać jeszcze ciekawsze efekty.


Producent

BIC

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"BIC Stencil&Art Set Zestaw kreatywny w pude\u0142ku, 1 szt.","tag":"none"}]},{"html":" umo\u017cliwia tworzenie oryginalnych rysunk\u00f3w za pomoc\u0105 \u017celowych pisak\u00f3w i specjalnych szablon\u00f3w. Dostarcza mn\u00f3stwo zabawy na wiele godzin i pomaga rozwija\u0107 kreatywno\u015b\u0107 od najm\u0142odszych lat.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.