BIC Cristal Re'new Długopis metalowy niebieski + 2 wkłady, 1 szt.

Dostępny
19,24
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie: BIC Cristal Re'new Długopis metalowy niebieski + 2 wkłady, 1 szt.

600011061

Opis

BIC Cristal Re'new Długopis metalowy niebieski + 2 wkłady, 1 szt. to praktyczne akcesorium do pracy, urzędu i szkoły. Wielorazowy długopis po wymianie wkładu umożliwia długie pisanie bez konieczności sięgania po nowe przybory piśmiennicze.


Właściwości

  • Z praktyczną plastikową skuwką.
  • Pewnie leży w dłoni.
  • Wydajne wkłady.
  • Solidna metalowa obudowa.
  • Nie rozlewa tuszu.
  • Odpowiedni do nauki i pracy.
  • Zapobiega brudzeniu odzieży i dłoni.

Długopis kulkowy BIC z dwoma wkładami to niezawodne akcesorium piśmiennicze odpowiednie dla dzieci w wieku szkolnym i dorosłych. Metalowa obudowa cechuje się wysoką odpornością na pękanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Służy przez lata bez ryzyka zniszczenia podczas przenoszenia długopisu w torebce lub piórniku. Długopisu można używać do pisania na dowolnym papierze. Szybkoschnący tusz ogranicza ryzyko rozmazywania napisów na śliskich kartkach. Tusz na bazie oleju wnika głęboko w papier, co zwiększa jego trwałość i przeciwdziała blaknięciu podpisów na ważnych dokumentach.

Długopis kulkowy z drogerii internetowej ma optymalny kształt i grubość obudowy, dlatego sprzyja wypracowaniu ładnego charakteru pisma i starannemu tworzeniu notatek. Kulkowa, cienka końcówka zapobiega rozlewaniu tuszu. Dzięki temu długopis ogranicza problem brudzenia rąk w czasie pisania przez dzieci. Wymianę wkładu ułatwiają specjalny przycisk na obudowie. Końcówka o średnicy 1 mm umożliwia wykonywanie cienkich, równych linii. Długopis ma skuwkę wykonaną z materiału z recyclingu.


Producent

BIC

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"tag":"strong","children":[{"html":"BIC Cristal Re'new D\u0142ugopis metalowy niebieski + 2 wk\u0142ady, 1 szt.","tag":"none"}]},{"html":" to praktyczne akcesorium do pracy, urz\u0119du i szko\u0142y. Wielorazowy d\u0142ugopis po wymianie wk\u0142adu umo\u017cliwia d\u0142ugie pisanie bez konieczno\u015bci si\u0119gania po nowe przybory pi\u015bmiennicze.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.