Naturell

  (42)

Naturell to szwedzka marka farmaceutyczna obecna na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. Specjalizuje się w produkcji suplementów diety wyróżniających się czystym składem. Czerpie inspiracje z przyrody, wykorzystując w swoich recepturach naturalne substancje o jak najlepszej biodostępności.

Sortuj według

Suplementy diety Naturell — zalety

Składy suplementów diety Naturell powstają na bazie wiedzy specjalistów, danych zgromadzonych w badaniach i długoletniego doświadczenia. Cena preparatów jest bardzo przystępna w myśl zasady, że dobrej jakości produkty powinny być łatwo dostępne dla każdego. W recepturach suplementów diety Naturell dostępnych w Dr. Max Drogeria nie znajdziesz sztucznych wypełniaczy, barwników i sztucznych konserwantów.

Suplementy diety Naturell dla wegan i wegetarian

Marka Naturell przygotowała suplementy diety pozbawione surowców pochodzenia zwierzęcego przeznaczone dla wegetarian i wegan. Dzięki bogatej ofercie preparatów witaminowo-mineralnych osoby niespożywające na co dzień produktów odzwierzęcych mogą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Wśród wegańskich suplementów diety Naturell znajduje się m.in. preparat Naturell Witamina B12 Forte, suplement diety i Naturell Selen Organiczny 200, suplement diety.

Bestsellery w ofercie suplementów diety Naturell

Asortyment suplementów diety Naturell obejmuje wiele różnych preparatów zawierających witaminy, minerały i wyciągi roślinne. Wśród wszystkich produktów tej marki szczególną popularnością cieszy się Naturell Omega-3, suplement diety dostarczający kwasy EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy) ważne dla prawidłowego działania serca i mózgu. Preparat, podobnie jak większość wyrobów marki Naturell, nie zawiera cukru, glutenu czy laktozy.

Warto zwrócić uwagę również na Naturell Ashwagandha, suplement diety, w którym znajduje się naturalny wyciąg z żeń-szenia standaryzowany na zawartość 7% witanolidów. Ekstrakt z Withania somnifera to popularny adaptogen wspomagający odporność organizmu na stres i dobre samopoczucie. Klienci często wybierają również Naturell z Koenzymem Q10 suplement diety. Zwiększone zapotrzebowanie na tę substancję można zaobserwować u osób po 35. roku życia, a także regularnie uprawiających sport lub mających przyspieszoną przemianę materii.