Lirene

  (43)

Lirene to marka kosmetyczna tworzona przez kobiety dla kobiet. Oferuje pielęgnację od stóp do głów opartą na skutecznych formułach i substancjach aktywnych o udowodnionym działaniu. Marka ma w portfolio produkty do twarzy i ciała, do makijażu oraz do opalania. Abyś mogła wyglądać i czuć się pięknie!

Sortuj według

Lirene – kosmetyki skoncentrowane na kobietach

Zespół Lirene wyróżnia wyjątkowa cecha: To grupa specjalistek, które tworzą kosmetyki do ciała nie tylko dla swoich klientek, ale przede wszystkim dla siebie samych. Uważnie śledzą trendy, ulepszają receptury i technologie, tworzą niebanalne i ekologiczne opakowania, a także wspierają się na co dzień – w takiej atmosferze mogą powstawać tylko niesamowite kosmetyki!

Kosmetyki Lirene są poddawane surowym testom

Każdy produkt wychodzący z laboratorium Lirene – krem do twarzy, podkład czy żel pod prysznic – zostaje poddany badaniom in vitro (na modelach naskórka) oraz in vivo (to ocena zarówno instrumentalna, jak i subiektywna). Marka nigdy nie zlecała prowadzenia testów na zwierzętach, co potwierdzają otrzymane przez nią certyfikaty: „Cruelty Free” od PETA czy Vegan Society.

Lirene – kremy, podkłady i wiele więcej

Które kosmetyki Lirene cieszą się największą popularnością wśród kobiet? Podkłady Lirene to aż 98% naturalnych składników, które zapewniają cerze piękne rozświetlenie. Wypróbuj chociażby Lirene Natura ECO podkład rozświetlający 330 Natural. Bardzo dużym wzięciem cieszy się odżywczy krem do twarzy Lirene z czarnuszką (Lirene, łagodzący półtłusty bio-krem z czarnuszką) oraz seria Acid Power.

Lirene – piękno w każdym wieku. Nawet 80+!

Wyjątkowość marki Lirene polega również na tym, że nie stawia ona granicy wieku, w którym można (i trzeba!) o siebie dbać. Nic dziwnego, że jako jeden z nielicznych producentów kosmetyków ma w ofercie odżywczy krem dla pań po osiemdziesiątce (Lirene Odżywienie 80+ regenerujący krem przeciwzmarszczkowy). Marka bardzo duży nacisk stawia na kosmetyki anti-aging, ciągle ulepszając receptury swoich produktów.

Opalanie z Lirene

Wśród produktów marki znajdziesz również kosmetyki umożliwiające bezpieczne kosmetyki do opalania, brązujące, a także umożliwiające zadbanie o skórę po kąpieli słonecznej. Produkty są przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – abyś mogła zadbać o siebie i całą swoją rodzinę oraz cieszyć się latem w całej okazałości.