Latopic

  (6)

Latopic to marka należąca do polskiego przedsiębiorstwa biotechnologicznego BIOMED. Tworzy hipoalergiczne preparaty emoliencyjne z myślą o pielęgnacji suchej i skłonnej do podrażnień skóry dotkniętej AZS lub objawami alergii. Sprawdź naszą ofertę i skompletuj zestaw kosmetyków dla całej rodziny.

Sortuj według

Innowacyjne kosmetyki Latopic

Producent kosmetyków do ciała Latopic kładzie duży nacisk na ciągłe poszerzenie wiedzy naukowej, doskonalenie umiejętności pracowników i unowocześnianie wykorzystywanych technologii. Dzięki tak ambitnemu podejściu formuły preparatów są opracowywane przez wysoko wykwalifikowaną kadrę przy zastosowaniu autorskich rozwiązań. Ponadto firma dysponuje własnym Działem Rejestracji, który bierze udział w rozwoju i rejestracji wyrobów medycznych, kosmetyków i środków spożywczych.

Walka z AZS z kosmetykami Latopic

Specjalistyczna linia kosmetyków Latopic dostępna w Dr. Max Drogeria doskonale sprawdza się w czasie pielęgnacji problematycznej skóry. Składy preparatów opracowano z myślą o zwalczaniu dwóch źródeł AZS — świądu i gronkowca złocistego – będących przyczyną tworzenia się zmian skórnych. Właściwości i wysoka efektywność produktów wynikają z zastosowania odpowiednio dobranych składników aktywnych, które zmniejszają świąd i minimalizują rozwój bakterii.

Kosmetyki Latopic — proste składy, maksymalne bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny

Składy kosmetyków Latopic są opracowywane z myślą o potrzebach delikatnej i wymagającej nawilżenia skóry. Nie zawierają drażniących substancji zapachowych, sztucznych barwników czy konserwantów. Marka stawia na mało skomplikowane składniki, popularnie wykorzystywane w produktach odpowiednich dla osób cierpiących na AZS. W recepturach emulsji do kąpieli, kremów do ciała oraz żeli do mycia marki Latopic znajdziesz sprawdzone składniki — alantoinę, pantenol, masło shea, witaminę E czy naturalne woski. Składniki te są pomocne w łagodzeniu podrażnień i wspomagają zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia. Delikatnie natłuszczają i zabezpieczają skórę przed przeznaskórkową utratą wody. Składy preparatów wzbogacono o przeciwbakteryjne metabolityLactobacillus sp. oraz kompleks przeciwświądowy z olejem arganowym i woskiem z jęczmienia, który przywraca optymalny komfort skórze.