IDA WARG

  (41)

IDA WARG powstała w 2018 roku w Sztokholmie. Jej twórczyni, popularna YouTuberka rozpoznawana w Skandynawii, podjęła współpracę z dystrybutorem produktów Letsfaceit Nordic AB. Głównym celem firmy od samego początku jej powstania było promowanie dobrego samopoczucia i dostarczanie innowacyjnych produktów kosmetycznych. Od 2020 roku IDA WARG działa jako niezależna marka.

Sortuj według

IDA WARG – poznaj kosmetyki i perfumy tej marki!

IDA WARG proponuje samoopalacze, kosmetyki do pielęgnacji ciała i kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki do makijażu. W ofercie firmy znajdują się także perfumy. Portfolio producenta obejmuje m.in.:

Wszystkie produkty IDA WARG są do nabycia w przystępnych cenach. Na zainteresowanie zasługuje m.in. IDA WARG Serum nawilżające. Kosmetyk nawilża włosy i zabezpiecza je przed przesuszeniem. Jest hipoalergiczny, nie obciąża pasm i zapobiega rozdwajaniu końcówek. Doskonale sprawdzi się dla osób borykających się z puszeniem się włosów. Produkty do pielęgnacji IDA WARG są dostępne w minimalistycznych oraz pastelowych opakowaniach.

IDA WARG – kosmetyki przyjazne dla środowiska

IDA WARG działa aktywnie na rzecz ochrony środowiska. Wszystkie artykuły dostępne pod tą marką są w pełni wegańskie i nietestowane na testowane na zwierzętach.

  • Producent współpracuje w głównej mierze z firmami posiadającymi certyfikaty.
  • Marka podejmuje także wysiłki mające na celu redukcję śladu węglowego. Opakowania kosmetyków tej firmy wykonane są ze zmniejszonej ilości plastiku. Firma stosuje także materiały stanowiące zamienniki papieru.
  • IDA WARG angażuje się ponadto w działania na rzecz wsparcia uchodźców. Aktywnie wspomaga Stowarzyszenie Walki z Rakiem Piersi oraz znane organizacje, takie jak np. Dom Ronalda McDonalda i Musikhjälpen.
  • Dodatkowo marka nawiązała partnerstwo z firmą Bower specjalizującą się w recyklingu opakowań kosmetycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem kosmetyków naturalnych IDA WARG.