Vitamin D 2000 IU Dr.Max, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: DR.MAX
Darmowa dostawa dla zalogowanych
6 za 4 Kup 6 zapłać za 4
Dostępny
15,99
Darmowa dostawa od 249,00 zł

O produkcie

100021174

 Suplement diety zawierający witaminę D w dawce 2000 j.m.

Właściwości

Produkt zawiera witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz mięśni, a także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina D pomaga również w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz bierze udział w procesie podziału komórek.

Tabela

Każda kapsułka zawiera: Zawartość
w 1 kapsułce
% RWS*
w 1 kapsułce
Witamina D 50 mcg (2000IU)
1000

*RWS - referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: Olej sojowy (wolny od GMO), skład kapsułki [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda], cholekalcyferol.

Jak stosować

Doustnie

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.Przed zastosowaniem wskazane jest badanie 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku nadania z lekarzem lub farmacetą

Waga

Masa netto: 12 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.