Preparaty punktowe na wypryski (8)

Krem punktowy na wypryski eliminuje niedoskonałości cery i koi stany zapalne. Ponadto maść punktowa na pryszcze działa antybakteryjnie oraz reguluje pracę gruczołów łojowych. Preparat punktowy na wypryski nadaje się do codziennego stosowania.

Sortuj według
Preparaty punktowe na wypryski

Preparaty punktowe na wypryski

Co zrobić z wypryskami na twarzy?

Pielęgnacja skóry problematycznej wymaga użycia odpowiednikach preparatów. Kosmetyki na trądzik powinny zawierać substancje czynne wspomagające regenerację i nawilżenie naskórka. Preparat punktowy na wypryski normalizuje wydzielanie sebum i zmniejsza stany zapalne. Działa antybakteryjnie, chroniąc przed pojawieniem się nowych zmian. W jego formule znajdują się m.in. cynk, kwas salicowy, niacynamid.

Co stosować punktowo na wypryski?

Do miejscowej aplikacji doskonale sprawdza się krem lub maść punktowa na pryszcze, które nanosi się bezpośrednio na nieestetyczne zmiany. Produkty charakteryzują się skoncentrowaną formułą. Krem punktowy na wypryski przyspiesza gojenie podrażnień, odblokowuje pory, wzmacnia barierę naskórka. Maść punktowa na wyprysk powinna być stosowana w połączeniu z innymi kosmetykami. Do systematycznej pielęgnacji poleca się m.in. krem do cery tłustej.

Krem punktowy na wypryski – koniec z nieestetycznymi wypryskami

Kosmetyki do cery tłustej i trądzikowej stanowią wsparcie w walce z nieestetycznymi zmianami dermatologicznymi. Krem punktowy na wypryski skutecznie redukuje zaskórniki, a także zmniejsza przebarwienia i plamy pozapalne. Niweluje ponadto efekt nadmiernego błyszczenia skóry.