Tołpa

  (188)

Nazwa marki Tołpa powstała od nazwiska profesora Stanisława Tołpy, który całe lata marzył o uzyskaniu ekstraktu z torfu. W końcu, po wielu próbach i błędach, udało mu się wyekstrahować ten niezwykły składnik – torf Tołpa®. To właśnie on jest kluczowym komponentem wszystkich kosmetyków marki.

Sortuj według

Torf i borowina Tołpa – najważniejsze składniki kosmetyków marki

Torf Tołpa® to wyjątkowy ekstrakt z torfu, którym są wzbogacane kosmetyki do twarzy marki. Kilkumetrowa warstwa torfu powstaje przez całe tysiąclecia z milionów roślinnych „ciał”. Wydobywanie go z takiej głębokości gwarantuje ekologiczną nieskażoność, a także niezwykłe bogactwo składników aktywnych. Wykazuje działanie ochronne, nawilżające, regenerujące, bakteriostatyczne i antyoksydacyjne.

Z kolei w kosmetykach do ciała marka stosuje inny rodzaj ekstraktu z torfu, borowinę Tołpa®. Ten składnik pobudza metabolizm i krążenie, dlatego ma właściwości ujędrniające, antycellulitowe, wyszczuplające, modelujące i detoksykujące. Korzystanie z borowiny (zwanej również czarnym złotem) to forma naturalnej odnowy biologicznej, która zapewnia niezwykły relaks ciała i duszy.

Tołpa – mała wielka pielęgnacja

„Mała wielka pielęgnacja” to druga – obok miłości do torfu – największa wartość marki. To drobne, codzienne, doskonale przemyślane czynności, które w sumie dają ogromny efekt. I to nie tylko dla Twojej skóry, ale dla całej planety! Dlatego marka Tołpa realizuje Zieloną Politykę, pracując m.in. nad redukowaniem śladu węglowego, wykorzystywaniem tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu czy odbudową i ochroną torfowisk w polskich Parkach Krajobrazowych.

Kosmetyki Tołpa w Dr. Max Drogeria

W naszej drogerii internetowej znajdziesz niezwykle bogatą ofertę kosmetykówdo ciała z serii Tołpa Green, Dermo, Urban Garden, Mum, Specialist, Ultra Soft, Holistic, Estetic, Authentic, SPA Detox, a także Dentica by Tołpa. Każda z nich często dzieli się na kolejne linie, które mają za zadanie zaspokoić potrzeby kobiet i mężczyzn, a także konkretnych rodzajów skóry czy włosów. To kremy do twarzy, żele myjące, maseczki do twarzy, szampony do włosów – można by tak wymieniać prawie bez końca. Taka różnorodność produktów w doskonałych cenach pozwoli Ci na skompletowanie całej pielęgnacji wykorzystującej moc torfu i borowiny Tołpa!