SUNSTAR GUM

  (31)

Marka SUNSTAR GUM należy do japońskiej firmy SUNSTAR stworzonej w 1932 roku. Początkowo organizacja była producentem części rowerowych i kleju do naprawy opon. Obecnie tworzy preparaty do higieny jamy ustnej. SUNSTAR sprzedaje swoje produkty w około 100 krajach. Przejęła także firmę Playbrush, znaną z inteligentnych szczoteczek do zębów.

Sortuj według

Produkty do higieny jamy ustnej SUNSTAR GUM

SUNATAR to firma, która działa w czterech sektorach przemysłu. Jednym z nich jest produkcja preparatów do higieny jamy ustnej marek Sunstar GUM Ora2 i Butler. To artykuły do pielęgnacji, leczenia i profilaktyki. Firma oferuje także linię wyrobów profesjonalnych, używanych w gabinetach dentystycznych. SUNSTAR GUM ma w swojej ofercie płyny do płukania jamy ustnej, pasty do zębów, szczoteczki klasyczne i soniczne, nici dentystyczne, a także akcesoria, jak np. lusterka kontrolne.

Kosmetyki pomagają zadbać zdrowie zębów i dziąseł. Wspierają w walce z infekcjami bakteryjnymi i stanami zapalnymi. Sprawdzają się w codziennej pielęgnacji jamy ustnej dzieci i dorosłych. Sunstar GUM oferuje też inteligentne szczoteczki do zębów, które można połączyć ze smartfonem. Takie rozwiązanie pozwala na gromadzenie i analizowanie danych. Urządzenia te są także wodoodporne – wytrzymują ciśnienie wody na głębokości do 1 m.

Kosmetyki SUNSTAR GUM do pielęgnacji zębów i dziąseł

SUNSTAR GUM oferuje produkty z fluorem, który pomaga uchronić zęby przed próchnicą. Wspiera proces remineralizacji szkliwa, jednocześnie spowalniając jego rozkład. Niektóre preparaty SUNSTAR GUM są wolne od parabenów, a także glutenu. Firma ma w swojej ofercie wyroby odpowiednie dla wegetarian. SUNSTAR stawia na ekologiczne rozwiązania, w tym tworzywa sztuczne, które nadają się do recyklingu.

Produkty do higieny jamy ustnej SUNSTAR mogą stosować zarówno dzieci, jak i dorośli. Firma oferuje także całe linie preparatów stworzonych z myślą o najmłodszych. To wyroby o owocowych smakach, stosowane w codziennej pielęgnacji zębów, np. SUNSTAR GUM Junior pasta do zębów dla dzieci  o smaku malinowym. Wśród nich warto wyróżnić pasty oraz płyny do płukania jamy ustnej. Niektóre produkty SUNSTAR GUM, zwłaszcza te dla dzieci, są wolne od alkoholu. Mogą być stosowane przez osoby z tendencją do nadwrażliwości dziąseł. Ceny preparatów SUNSTAR GUM zależą od ich przeznaczenia, pojemności i składników aktywnych.