Pureo

  (50)

Pureo to marka suplementów diety i olejków eterycznych, która należy do polskiej firmy Tradix Group. Produkty te bazują na dużej zawartości organicznych minerałów oraz składników odżywczych, które są pozyskiwane z różnych regionów Polski i są bardzo dobrze przyswajalne przez organizm.

Sortuj według

Suplementy diety Pureo Health – optymalny skład i wszechstronne działanie

Marka Pureo Health to odpowiedź na potrzeby społeczeństwa żyjącego w nieustannym pośpiechu i szukającego naturalnych sposobów na wsparcie funkcjonowania ich organizmu. Stworzone przez nich suplementy diety Pureo Health zostały skondensowane do maksimum, co przekłada się na ich czysty, prosty skład i naturalną formułę, która bazuje wyłącznie na organicznych składnikach aktywnych. Dzięki temu receptury suplementów diety Pureo Health są całkowicie pozbawione barwników, aromatów oraz syntetycznych substancji wypełniających, które mogłyby mieć niekorzystny wpływ na zdrowie.

Suplementy diety Pureo Health posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, a ich produkcja bazuje na Dobrej Praktyce Produkcyjnej (GMP) oraz Dobrej Praktyce Higienicznej (GHP). Proces produkcji suplementów diety Pureo Health jest zgodny z systemem HACP, a każdy z jego etapów podlega ścisłej kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wszystko to w połączeniu z faktem, że większość suplementów diety Pureo Health jest odpowiednia dla wegan i wegetarian, nie zawiera glutenu, laktozy oraz soi, sprawia, że są to produkty bezpieczne do codziennego stosowania.

Suplementy diety i olejki Pureo – czyste zdrowie prosto z natury

Suplementy diety Pureo Health dostępne są w kilku wariantach – w formie kapsułek, płynu lub kropli. Każdy z produktów zapewnia wysoką przyswajalność dla organizmu, a także wygodne dawkowanie. Przykładem suplementów diety Pureo Health są ekstrakty roślinne, np. z ostropestu plamistego, do których produkcji używane są organiczne zioła z różnych zakątków świata, m.in. Europy, Azji oraz Ameryki Południowej.

Bogaty skład na bazie składników pochodzenia organicznego możemy znaleźć również w olejkach eterycznych o szerokim zastosowaniu. Można wykorzystać je do aromaterapii, masażu oraz relaksujących kąpieli. Esencje charakteryzują się właściwościami kojącymi, uspokajającymi oraz wzmacniającymi naszą odporność. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

To tylko niektóre z naszych propozycji. Zapoznaj się z pełnym asortymentem produktów!