Pharmaceris

  (92)

Pharmaceris to polska marka dermokosmetyków aptecznych z 18-letnim doświadczeniem, która za cel postawiła sobie objęcie troską cer problematycznych. Ich produkty trafiają w aż 10 trudnych dolegliwości. Poza tym marka wypuściła serie fluidów, kosmetyków do włosów, przeciwsłonecznych i dla mam.

Sortuj według

Alfabet marki Pharmaceris – kosmetyki dla skóry ze szczególnymi potrzebami

Portfolio Pharmaceris to 14 liter dla 14 serii dermokosmetyków do twarzy i ciała dla najbardziej wymagających typów skóry. Każda z nich zapewnia kompleksową pielęgnację dla jednego z nich, wskazanego w nazwie linii. Nieważne, z jaką dolegliwością skórną się zmagasz – wśród kosmetyków marki na pewno znajdziesz produkt dla siebie. Skóra atopowa i sucha, naczynkowa, alergiczna i wrażliwa, trądzikowa, dojrzała, z przebarwieniami, trądzikiem różowatym, bielactwem, łuszczycą, w ciąży, a nawet po radioterapii – wszystkie są traktowane przez Pharmaceris z czułością i troską. W każdej serii widać dbałość o potrzeby konsumentów. Fluidy Pharmaceris wyróżnia nie tylko farmaceutyczna jakość, ale również szeroki wybór odcieni. Kosmetyki dla kobiet w ciąży trafiają w ich najbardziej „czułe punkty”, a kosmetyki przeciwsłoneczne są przeznaczone dla wszystkich członków rodziny.

Dermokosmetyki do włosów od Pharmaceris

Pharmaceris oferuje również produkty, które zwalczają problemy włosów i skóry głowy. Marka tworzy specjalistyczne szampony do włosów przeciwłupieżowe, wzmacniające, stymulujące wzrost włosów czy opóźniające siwienie, a także peelingi trychologiczne i odżywki.

Pharmaceris – innowacyjność, która naprawdę ma znaczenie

Wiele brandów kosmetycznych szczyci się tym, że stosuje innowacyjne składniki czy receptury, ale Pharmaceris ma na to twarde dowody. Prace ekspertów marki są regularnie publikowane w światowych czasopismach naukowych, a potem uzyskują bardzo wysoką liczbę cytowań (tzw. Impact Factor, IF). Oznacza to, że wnoszą rzeczywisty i doceniany wkład w rozwój nauki.

Poza tym wiele kompleksów opracowywanych w laboratoriach Pharmaceris uzyskuje patenty. Naukowcy od lat pojawiają się w roli ekspertów na kosmetologicznych kongresach i sympozjach oraz prowadzą wspólne projekty z ośrodkami naukowymi.

Dermokosmetyki Pharmaceris w Dr. Max Drogeria

Nasza drogeria internetowa z dumą prezentuje Ci szeroką ofertę dermokosmetyków marki Pharmaceris w atrakcyjnych cenach. W Dr. Max Drogeria znajdziesz produkty ze wszystkich 14 serii!