Jordan

  (57)

Jordan to skandynawska marka założona przez Wilhelma Jordana, która dba o zdrowe zęby i piękny uśmiech od 1927 r. Firma od początku istnienia specjalizuje się w produkcji wyrobów przeznaczonych do higieny zębów i jamy ustnej, oferując akcesoria wyróżniające się funkcjonalnością oraz unikalnym designem.

Sortuj według

Produkty do higieny jamy ustnej Jordan – zadbaj o zdrowe zęby i piękny uśmiech 

Jordan to marka, która tworzy specjalistyczne produkty do kompleksowej higieny jamy ustnej, które zaprojektowane są w taki sposób, by łączyły najwyższą funkcjonalność ze stylowym wzornictwem. Dzięki temu codzienna rutyna pielęgnacyjna zębów oraz jamy ustnej jest nie tylko prosta i przyjemna, ale przede wszystkim niezwykle skuteczna. Bogaty asortyment produktów Jordan dostępny w ofercie drogerii internetowej pozwala na zadbanie o zdrowe zęby w kompleksowy sposób. 

W asortymencie marki Jordan znajdują się szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych, pasty do zębów, a także nici dentystyczne oraz specjalistyczne szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych. Bogaty asortyment pozwala na dobór odpowiednich produktów, dostosowanych do potrzeb i wieku użytkowników.

Szczoteczki do zębów w ofercie Jordan – dostosowane do Twoich potrzeb

Dbanie o zęby to przede wszystkim odpowiednie szczotkowanie, które umożliwia skuteczne usunięcie osadu i zapobieganie osadzaniu się kamienia nazębnego. Jordan przygotował bogatą gamę szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, dostosowanych do potrzeb użytkowników w każdym wieku i preferowanego sposobu szczotkowania. 

Jordan Individual Reach to linia szczoteczek dla osób, które preferują dokładne czyszczenie. Szczoteczki do zębów Jordan z tej linii produktowej charakteryzuje średniej wielkości główka oraz dużych rozmiarów rączka, którą zaprojektowano dla komfortowego operowania szczoteczką. Dla osób, które preferują dynamiczne czyszczenie zębów zaprojektowana została szczoteczka Jordan Individual Clean. Charakteryzuje się ona grubą rączką, gwarantującą pewne trzymanie w dłoni i dużą główką pozwalającą na czyszczenie dużej powierzchni zębów.

Jordan to również szczoteczki do zębów dla dzieci. Produkty w tej kategorii dostosowane są do wieku użytkowników – mają miękkie włosie i krótsze rączki, które uniemożliwiają włożenie szczoteczki zbyt głęboko do ust. Miękkie włosie i okrągła główka nie tylko ułatwiają czyszczenie, ale również umożliwiają wyrobienie prawidłowego nawyku u najmłodszych w kwestii higieny jamy ustnej. 

Odkryj szeroką ofertę wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej Jordan w drogerii internetowej i skomponuj swój kosmetyczny niezbędnik, dzięki któremu zachowasz zdrowe zęby i w kompleksowy sposób zatroszczysz się o piękny uśmiech przez całe życie. Poznaj propozycje marki Jordan w korzystnych cenach i dopasuj produkty do swoich potrzeb!