Joanna

  (105)

Joanna to polska firma założona w 1982 r. Marka kosmetyczna swoją działalność rozpoczęła od produkcji kosmetyków dedykowanych do pielęgnacji włosów. W 2007 r. oferta została poszerzona o produkty kosmetyczne do pielęgnacji ciała. Celem marki jest stworzenie szerokiej gamy produktów do pielęgnacji wysokiej jakości.

Sortuj według

Kosmetyki Joanna

Joanna jako polska marka swoją misją uczyniła stworzenie kosmetyków, które zaspokoją potrzeby w zakresie szeroko rozumianej pielęgnacji włosów i ciała. W ofercie marki znajduje się ponad 500 produktów, które odznaczają się doskonałą jakością oraz świetnym działaniem. Firma kosmetyczna na co dzień współpracuje z najlepszymi dermatologiami oraz fryzjerami. Dzięki czemu tworzy kosmetyki wysokiej jakości, które w profesjonalny sposób dbają o kondycję włosów i ciała, przez co realizuje swoją misję.

W ofercie marki znajdują się produkty bazujące na wysokiej jakości składnikach o potwierdzonym działaniu. Specjaliści pracujący dla polskiej firmy kosmetycznej Joanna stworzyli szeroką gamę produktów do pielęgnacji ciała i samodzielnej koloryzacji włosów, które odpowiadają na indywidualne potrzeby, pozwalając zadbać o ich dobrą kondycję. 

Produkty Joanna: kompleksowa pielęgnacja włosów i ciała

Joanna tworzy produkty do samodzielnej koloryzacji włosów. Farby do włosów i szampony koloryzujące oferowane przez markę gwarantują nie tylko doskonałe krycie, ale również zapewniają odpowiednie odżywienie włosów w trakcie koloryzacji. Dzięki czemu włosom nie grozi przesuszenie, a pasma zachowują piękny, lśniący wygląd. Dodatkowo produkty do koloryzacji są bardzo łatwe w aplikacji, dlatego ich samodzielne nakładanie nie stanowi żadnego problemu. Ogromną zaletą palety farb Joanna jest szeroki wybór pod względem dostępnych kolorów i odcieni. W ofercie marki kosmetycznej znajdują się również profesjonalne szampony do włosów, odżywki do włosów, wcierki do włosów i do skóry głowy, lakiery do włosów, pasty do stylizacji włosów i olejki do pielęgnacji włosów.

W asortymencie marki nie brakuje również kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała, które pozwalają na zachowanie odżywionej, dobrze nawilżonej i gładkiej skóry. Zapoznaj się z propozycjami balsamów do ciała, kremów do rąk i stóp, peelingów myjących, plastrów do depilacji, a także żeli pod prysznic. Produkty pielęgnacyjne marki Joanna przeznaczone są do codziennego stosowania. Dlatego też bogata oferta pozwala na dobór kosmetyków, które pozwolą na stworzenie idealnego, codziennego pielęgnacyjnego niezbędnika

Zapoznaj się z produktami do pielęgnacji włosów i ciała marki Joanna, które charakteryzuje wysoka jakość. Sprawdź propozycje kosmetyków polskiej marki Joanna w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z ofertą kosmetyków Joanna w Dr. Max Drogeria, dobierz produkty do swoich potrzeb i oczekiwań pielęgnacyjnych!