Help4Skin Gojenie Oparzeń, żel, 75 g

Darmowa dostawa dla zalogowanych
Dostępny
29,96
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100014678

Help4Skin Gojenie oparzeń to hydrokoloidowy żel przyspieszający gojenie oparzeń, m.in. słonecznych.

Właściwości

Help4Skin Gojenie Oparzeń to inteligentny hydrożel regulujący poziom wilgotności rany. Zabezpiecza ranę przed wysychaniem oraz absorbuje wilgoć, gdy rana staje się zbyt wilgotna.

Skład

Składniki: kwaśny koloidalny karbomer, karnozyna, woda, benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Jak stosować

Powierzchowne oparzenia:
Natychmiast po wystąpieniu oparzenia należy schładzać jego miejsce pod letnią bieżącą wodą przez 20 minut. Należy to zrobić jak najszybciej, gdyż korzystny efekt schładzania oparzonego miejsca zmniejsza się z upływem czasu, a po 30 minutach całkowicie zanika. Aby zapobiec hipotermii nie zaleca się stosowania zimnej wody.
Oparzenia słoneczne:
Oczyścić oparzone miejsce, raz lub dwa razy dziennie aplikować cienką warstwę preparatu Help4Skin Gojenie oparzeń na ranę nie dotykając jej dozownikiem. Nie wcierać.
Drobne rany:
Oczyścić i zdezynfekować ranę, jeśli to konieczne ostrożnie osuszyć sterylną gazą. Raz lub dwa razy dziennie aplikować cienką warstwę preparatu Help4Skin Gojenie oparzeń na ranę nie dotykając jej dozownikiem. Nie wcierać.

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony do przyspieszania gojenia oparzeń.

Ostrzeżenia

Nie zawiera parabenów. Może być stosowany u dzieci powyżej 2. roku życia.

Waga

Masa netto: 75 g

Producent

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
83-200 Starogard Gdański
ul. Pelplińska 19

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z informacjami udostępnianymi przez producenta oraz ogólnie dostępną wiedzą o składnikach i substancjach. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę.