Hagi

  (65)

Hagi to polska marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych charakteryzujących się bogatym składem. Tworzy ją zespół kosmetologów, technologów oraz specjalistów, którzy nieustannie czuwają nad jakością i bezpieczeństwem wprowadzanych na rynek produktów.

Sortuj według

Kosmetyki Hagi – dbałość o każdy szczegół

Składy produktów marki Hagi bazują na naturalnych surowcach o wysokiej jakości, zapewniających działanie kosmetyku zgodne z jego przeznaczeniem. Marka przykłada również dużo uwagi do innych aspektów, takich jak zapach oraz estetyczne opakowania, dzięki którym codzienna pielęgnacja z Hagi jest nie tylko skuteczna, ale również przyjemna dla zmysłów. Ceny Hagi są adekwatne do ich jakości, a szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Cykloczułe kremy do twarzy Hagi

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Hagi zostały stworzone od kobiet dla kobiet. Aby zapewnić świadomą pielęgnację w zgodzie ze zmianami w cyklu menstruacyjnym, marka stworzyła cykloczułe kremy do twarzy, które odpowiadają zmiennym potrzebom skóry:

Kosmetyki do ciała Hagi 

Kosmetyki Hagi dbają nie tylko o Twoją cerę, ale również całe ciało, sprawiając, że codzienne kąpiele i pielęgnacja staną się prawdziwym rytuałem. W ofercie Hagi znajdziesz m.in.:

Jednym z najpopularniejszych kosmetyków są pomady do ciała, czyli balsamy w sztyfcie. Dzięki ich specjalnej formie są bardzo wydajne, ponieważ podczas stosowania zużywasz dokładnie tyle produktu, ile potrzebujesz. Bez problemu można również zabrać je ze sobą w podróż. Koniecznie wypróbuj również pudry do kąpieli. Marka dba także o higienę i pielęgnację najmłodszych, zapewniając naturalne płyny do kąpieli dla dzieci i niemowląt.

Świecie sojowe Hagi

Marka Hagi troszczy się nie tylko o Twoją higienę i pielęgnację, ale także relaks i odpoczynek. Możesz skorzystać z szerokiego asortymentu świec sojowych Hagi w wielu różnych wersjach zapachowych, które pomogą Ci się zrelaksować i cieszyć wolnym czasem. Produkowane są na bazie naturalnego wosku sojowego i olejków eterycznych. Do dyspozycji klientów oddano bardzo szeroki wachlarz atrakcyjnych zapachów, które można dopasować do indywidualnych preferencji.

Sprawdź szeroką ofertę kosmetyków i świec sojowych Hagi w drogerii internetowej! Uzupełnij swoją kosmetyczkę!